Charlize Theron basının ilgisinden rahatsızım dedi

Charlize Theron basının kendisini sürekli takip etmesinden çok sıkılmış çok rahatsız olmuş olmalı ki bu açıklarken başka bir dil kullandı ve içeriğimizde zaten bunu okuyacaksınız.

magazin-haberleriOscar ödüllü oyuncu Charlize Theron katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla tartışma yarattı. Son dönemde aktör Sean Penn ile yaşadığı ilişkiyle gündemde olan 38 yaşındaki Theron medyanın sürekli ilgisi yüzünden kendisin “tecavüze uğramış gibi” hissettiğini söyledi.

Jackson adında iki yaşında evlatlık bir oğlu olan Charlize Theron Sky News programına yaptığı açıklamada Hollywood’u işaret ederek “Bu dünyada yaşamaya başladığınızda bir süre sonra kendinizi tecavüze uğramış gibi hissediyorsunuz” diye konuştu.

Sahip olduğu ayrıcalıklı hayattan şikayetçi olmadığını söyleyen Charlize Theron “Mesleğimin bana sağladıklarına minnettarım. Ama basının sürekli ilgisi yüzünden kendimi tecavüze uğramış gibi hissediyorum” dedi.

Basının ilgisinden duyduğu bıkkınlığı bu kadar sert bir üslupla anlatan tek ünlü Charlize Theron değil. Daha önce genç oyuncu Kristen Stewart da paparazziler tarafından çekilen fotoğraflarını tabloid gazetelerde gördüğünde “tecavüze uğramış birini görmüş gibi oluyorum” demişti. Stewart daha sonra bu açıklama yüzünden özür dilemişti. Tecavüze uğrayanlara yardım amacıyla kurulan Rape Crisis adlı dernek de Theron’un bu açıklamalarının kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir