Caner Erkin ve Karısı Boşanacaklar Mı?

Caner Erkin ve Asene ikilisi hakkında her gün tv yada gazetelerde bir çok haber çıkıyor ve boşanacaklarına dair söylentiler hız kazanmıştı. Caner Erkin bir gazetecinin sorduğu bu konudaki soru üzerine biraz sinirlendi ve neler olduğunu olacağını söyledi.

caner-erkin-asenaBebek odası skandalından beri gündemden düşmeyen Caner-Asena Erkin çifti sessizliğini bozdu. Muhabirlere konuşmayacağım diye tepki gösteren Caner Erkin art arda sorular gelince açtı ağzını yumdu gözünü… Fenerbahçe’yle sözleşme yenileyen milli futbolcu Caner Erkin, eşi Asena ile Kanyon’daydı. Bir hamburgercide yemek yiyen ikili daha sonra müzik mağazasına gitti.

Fenerbahçe ile anlaştığı için mutlu olduğunu ifade eden Erkin, “Başkanımız zaten açıklama yaptı” dedi. Eşi Asena ile Çeşme tatilinde kavga ettikleri haberlerine cevap vermek istemeyen Caner Erkin, “Konuşmayacağım” dedikten sonra soruyu soran muhabirlerle “heyecan mı yaptınız konuşacağım sanıp” diye dalga geçti.

KENDİ İŞLERİNE BAKSINLAR
Sorular art arda gelince sessiziğini bozan Erkin, Aziz Yıldırım‘ın eşi Asena Erkin için, “O kızı bırakacaksın” sözleri için “Saçma sapan şeyleri bıraksınlar da kendi işlerine baksınlar. Siz de işinize bakın birazcık” diyerek tepki gösterdi. Caner Erkin “kavga da, ayrılıkta yok. Biz mutluyuz” diye sözlerini sonlandırdı. Daha sonra eşi işe birlikte arabasına binen Caner erkin Ulus’taki evlerine doğru yola koyuldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir