Burak Özçivit Ceylan Çapa Biten Aşkları İçin Ne dedi

Burak Özçivit ile uzun süren bir beraberlik yaşayan ve daha geçenlerde ayrılan Ceylan Çapa sessizliğini bozdu ve önemli açıklamalar yaptı.

ceylan-capaYakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile yollarını ayıran Ceylan Çapa; ayrılığın ardından sessizliğini bozarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BURAK’LA MEDENİ BİR ŞEKİLDE AYRILDIK”
Şamdan Plus ile özel bir söyleşi gerçekleştiren Ceylan Çapa ‘2.5 sene birlikte olduğunuz Burak Özçivit ile ilişkiniz geçtiğimiz aylarda sona erdi. Ancak çıkan haberlerde sizin bir tweet attığınız ve Özçivit’i reklam yapmakla suçladığınız yazıldı. Bunlar için ne söylemek istersiniz?’ şeklinde yöneltilen soruyu “Benim ağzımdan öyle bir şey çıkmadı. Hatta birlikteliğimiz süresince hiçbir gazeteci ile konuşmadım. Bu çıkan haber üzerine zaten karşılıklı bir basın açıklaması yapmak zorunda kaldık. Dolayısıyla benim tweet attığım haberi tamamen yalandı. Biz Burak ile çok medeni bir şekilde ayrıldık ve aramız kötü değil, hala konuşuyoruz.” diyerek yanıtladı.

“KİM AŞIK OLMAK İSTEMEZ Kİ”
‘Tekrar aşık olmaktan korkuyor musunuz?’ sorusuna ise Çapa, “Aşk çok güzel bir şey; kim aşık olmaktan korkar ki!” cevabını verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir