Bülent Ersoy tekerlikli sandalye ile havaalanında

Bülent Ersoy neden havaalanlarında tekerlekli sandalye ile dolaşıyor anlamak mümkün değil ama geçen sefer olduğu gibi bu seferde bu sandalyeyi kullanmış. Uçaktan iner inmez tekerlekli sandalyeye binen Bülent Ersoy’un neden böyle bir şey yaptığı ise bilinmiyor.

bulent-ersoyKıbrıs’da sahne alan Diva Bülent Ersoy, önceki gün öğlen saatlerinde İstanbul’a geldi.

Diva Ersoy, uçaktan iner inmez yorulmaması için yine tekerlikli sandalyeye bindi. Basın mensuplarına tekerlikli sandalye üzerinde görüntü vermek istemeyen Ersoy, bu defa görüntülenmekten kaçamadı.

TEKERLEKLİ SANDALYEDE HIZ YAPTI
Milliyet’te yer alan habere göre, Ersoy, havaalanından tüm yolcuların çıkış yaptığı kapıdan çıktı. Gazetecilerin havaalanında olabileceğini tahmin eden Ersoy, kapıdan çıkar çıkmaz elektrikli – tekerlekli sandalyeyi kullanan görevliye hızlı gitmesini söyledi.

Gazeteciler tarafından tekerlekli sandalye üstünde görüntülendiğinin farkında olmayan Diva’nın neşesi bir hayranı yüzünden kaçtı.

HAYRANINI HAVAALANINDA AZARLADI
Tam tekerlikli sandalyeden inerken bir hayranının fotoğraf çektiğini gören Ersoy, “Fotoğraf çekmeyeceksiniz. Hemen o fotoğrafı sil” diyerek fotoğrafını çeken hayranına havaalanının içinde yüksek sesle bağırdı. Bağırmayı duyan havaalanı yolcuları ise Ersoy’a tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir