Sonunda Beklenen Oldu Aykut Kocaman İstifa Etti

Sonunda Beklenen Oldu Aykut Kocaman İstifa Etti

Devamlı istifa etmesi ama istifalarından hep geri döndürülmesi ile gündemde olan Aykut Kocaman bu sefer gerçekten istifa etti ve kabul edildi.

aykut-kocaman-istifa-ettiAziz Yıldırım istifasını kabul etmiyordu ve daha geçenlerde Aykut’ta bende bu takımın başındayız demişti ama Aykut Kocaman artık yok.

Ben bir Beşiktaş taraftarı olarak diyebilirim ki Benfica maçı hariç Fenerbahçe aslında güzel gidiyordu. Benfica ile orada oynan maçta korkak bir futbol oynattığı için eleştirilmiş ve bende bu eleştirenlerden birisiyim.

Salı akşamı yapılan yönetim kurulu toplantısı öncesinde Aykut Kocaman, Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir araya geldi.

“ARTIK YORULDUM”
Kocaman ve Yıldırım arasında nedeni bilinmeyen bir gerginlik yaşandığı ve Kocaman’ın “Artık yoruldum, bırakıyorum” dediği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM SİNİRLENDİ
Bu karar öncesinde Şampiyonlar Ligi finalini izlemeye giden Kocaman’ın burada Aziz Yıldırım’la arası bozuk olan kardeşi Ali Yıldırım ile buluşmasının Başkan’ı sinirlendirdiği ve tranferlerde fikir birliği bulunamaması sebebiyle Aykut Kocaman’ın görevi bıraktığı öğrenildi.

İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORLAR
Bu arada Başkan, Ali Yıldırım’ın da yönetimden istifa etmesini istedi. Bugün yapılacak görüşmeler sonucunda durum netleşecek. Araya Fenerbahçeli büyüklerin girerek kararı geri aldırmaya yönelik uğraşacağı bildirildi. Ancak bu kararından vazgeçmeyen Kocaman’ın istifa kararının kabul edildiği bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir