Nazlim.Net Sohbet Odaları Yenilendi

Nazlim.Net Sohbet Odaları Yenilendi

Bu aralar işlerimiz yoğun olduğu için sitemizin sohbet kısmının tasarımı ile ilgilenememiştik. Kısa süre önce işlerimizin üzerindeki yoğunluk kalkınca bizlerde sizlere daha iyi bir sayfa sunabilmek için Nazlim sohbet odaları kısmında ufak değişikler yaparak daha sade bir görünüme kavuşmasını sağladık. Her zaman olduğu gibi kanalların açıklamalarını yanlarına yazdık ve sizlere istediğiniz kanala girme seçeneğini sunduk. Bunlarla birlikte sitemizin sohbet kısmında olan değişiklikler ile başka fikirler vermek gerekirse detaylandırmaya çalışalım.

Kanallarımıza giriş yerimizi ana sayfamızda da değiştirerek direk sohbet odaları olan sayfamıza yönlendirdik ki bu şekilde hızlıca istediğiniz kanala giriş yapabilesiniz diye. Sitemizin sohbet sayfası wordpress sistem ile kullanılmakta iken artık sitemiz basit html tarzında hazırlandı ve girişleri artık daha hızlı. Eskiden saniyelerle olan giriş hızımız artık saniye bile sürmeden çok süratli şekilde sağlanmakta.

Server değişikliği de tam bu esnada gerçekleştiği için bir afallama yaşamış acaba yanlış yere mi girdim diye düşünebilirsiniz ama sorun yok hala sitemizin sayfasındasınız ve bulunduğunuz yer doğru yer arkadaşlar.

eski sohbet nazlim.net
Eskiden bu resimde ki gibi olan görünümümüz sohbet girişi için resim değilde direk nick yazarak girecek şekilde ayarlandı.


Sitemizin son hali ise bu şekilde ve daha rahat kullanabilmeniz için ayarlandı. Kanallar solda açıklamaları ise sağ taraflarında yer almakta.


Gördüğünüz üzere kullanımı gayet basit ve anlaşılabilir bir şekilde tasarlandı. Yapmanız gereken nickinizi yazmak direk olarak http://sohbet.nazlim.net odaları içerisine girmek. Seçtiğiniz kanala göre karşınıza o kanal çıkacaktır. Hepinize iyi sohbetler dileriz.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir