Müge Anlı Sözlerimin Arkasındayım Dedi

Müge Anlı Sözlerimin Arkasındayım Dedi – Müge Anlı Van Depremi ile ilgili ATV kanalında yayınlanan programında konuşmuş ve büyük tepki almıştı.

Van depremi sonrası ‘önce askere taş atacaksın sonra yardım isteyeceksin’ diyen Müge Anlı’dan canlı yayında yeni açıklamalar geldi.

Memleket sevdalı bir insanım
Televizyoncu Müge Anlı, sosyal medyada olay yaratan sözlerinin arkasında olduğunu savundu! Programında Van depreminde tepki veren vatandaşlar için söylediği ‘Herkes haddini bilecek. Yeri geldiğimi taş atacaksınız, kuş avlar gibi avlayacaksın sonra yardım isteyeceksin. O askerler, polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. O taş atanların eli kırılsın’ demişti. Ancak Müge Anlı’nın bu sözleri sosyal medyada büyük dikkat çekmişti. Müge Anlı, “sözlerim bazı internet sitelerinde maksadının dışında değerlendirilmiş” diyerek şöyle konuştu:

“Bu sabah ki sözlerim bazı internet sitelerinde maksadının dışında değerlendirilmiş. Ben memleketimin her karış toprağını üzerinde yaşayan insanlarla birlikte çok seviyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. senın gibi halk önüne çıkan kişiler bile böyle konuştukça bu ülke bir yere varamaz ve bölünmekten kurtulamaz ki bu yüzyıl sonra olsa bile…(ırkçılıgı kınıyoruz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı