Uzun görünmenin sırları

Uzun boylu görünmenin sırları desek daha yeridir arkadaşlar ve öyle taktikler yöntemler verilmiş ki sizde çok enteresan bulacaksınız eminim.

uzun-gorunmenin-sirlariSadece bayanlara demiyorum erkekler de bu taktikleri kullanarak kadınlar kadar boylarını uzun gösterebilirler.

Tepeden tırnağa tek renk giyinmek sizi olduğunuzdan uzun ayrıca ince görünmenizi sağlar.

Yatak çizgili kıyafetleri tercih etmeyin. Bayanlar eğimli çizgili kıyafetleri seçebilir ya da beli kalın olmayan etek ve pantolonları giyebilirler.

Dikişleri iyi ve dik kesimli modeller de uzun boylu görünmenizi sağlar. Ancak kiloluysanız biraz geniş görünebilirsiniz. Dikişlerden çizgilere, düşmelere ve contrastlara kadar her detayın dikey olmasına özen gösterin.

Kadınlar kendilerine uygun yüksek topuklu ayakkabı, erkeklerde hafif yüksek topuklu ayakkabıları tercih edebilir. Kare topuklar stillettolardan daha rahat olup, sizi daha uzun gösterebilir.

Duruşunuzun dik olmasına da özen gösterin. Bu da sizi uzun gösterecek en basit yoldur. Eğik durmayın, kambur yürümeyin. Eğer kiloluysanız zayıflayın. Zayıf kişiler her zaman daha uzun görünür.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı