Facebook social butterfly blue oje

Reklamlar

Facebook social butterfly blue oje

facebook-ojeİşi iyice cıvıttılar desek yeridir. Evde yada işte zaten pc’lerden giriyoruz. Evde olmadığımız zamanlarda cep telefonlarından giriyoruz. Cep telefonumuzda internet yoksa bile cafelere gidip giriyoruz. Bütün bunları bırakıp birde tırnaklarımıza oje olarak facebook ojesini mi kullanacağız.

Hadi kullanalım desek kullanmakla kalmayacağız ojelerde facebook’un f harfi çıkacak. Ya arkadaş millet güler böyle şeye abartmayın bence. Neyse konuya bakalım biz.

Şirket “social butterfly blue” ismini verdiği mavi ojesini genel merkezin mağazasında satışa sundu.

Artık Facebook’u parmaklarınızda taşıyabileceksiniz.

Şirket şimdilerde Kaliforniya Menlo Park’taki kampüs mağazasında “social butterfly blue” isimli ojesini satıyor. Her ne kadar Facebook markalı ürün koleksiyonuna ojeyi eklediğini yılın başında duyurmuş olsa da varlığı Huffington Post’un yönetici teknoloji editörü Bianca Bosker tarafından henüz gün yüzüne çıkarıldı. Bosker, Facebook ana merkezinin mağazasında satılan ojenin fotoğrafını tweetleyerek takipçileri ile paylaştı.

Oje, Facebook logosu yerine küçük bir kelebek ikonu ile dekore edilmiş.

Mavi Facebook ojesine sahip olmak isteyenlerin bizzat mağazayı ziyaret etmesi gerekiyor çünkü henüz çevrimiçi sipariş hizmeti verilmiyor. Her bir oje 4.95 dolardan satılıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.