En Yeni Saç Modelleri

En Yeni Saç Modelleri – Kadınlar için saç modelleri çok önemlidir ve 2011 yılında saç sitiliniz hakkında ve saç şekillerini görmek için buyrun;


Yeni klasik bob kesim: Klasik bob stili saç modeli biraz daha değişti. 1920’lere ait kaşların hemen üzerinden başlayan retro tarzı kesimi deneyebilirsiniz.

Kıvırcık bob kesim: Saçlarınız doğal olarak kıvırcık olsun ya da olmasın dalgalı bob kesimi sizi daha kadınsı gösterebilir. Zaten saçlarınız kıvırcıksa bu modeller işiniz çok kolay. Yıka, şekillendir, kurut çık.

Belirgin kesim ve renk: 2011 yılında iddialı saç kesimleri ve rengiyle dışarı çıkın. Kırmızı veya mor oldukça iyi bir seçenek olabilir. Saylarınızla beraber uygun kıyafetler tercih ettiğinizde gözler size çevrilecek. Kesim katlarının uzun ve yumuşak şekilde yüzünüze düşmesini özen gösterin.

Yumuşak kesim ve renk: Saçlarınıza yuvarlak bir kesim yaptırabilir ve yumuşak bir renk uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın sağlıklı görünmesini de sağlar.

Saçlar yukarı doğru: Erkeksi ense ile üst tarafın uzun bırakıldığı kesim oldukça modern. Alnın üstündeki saçlarınızı toka ve sprey ile şekillendirin. Alnınıza düşmemesine, havalı görünmesine özen gösterin.

Uzun dalgalar: Eğer saçlarınız uzunsa hacimli saçlar için saçlarınıza dalga yaptırın. Bu dalgalara saç şekillendirici ve parmaklarınızı kullanarak elde edebilirsiniz. Şekillendirme bittiğinde saç spreyi kullanmayı unutmayın.

Peri kesimi: Peri kesimi saçları bu yıl büyük başlangıçlar yapmak isteyenler için ideal. Arka kısım kısa, ön kesim uzun olarak şekillendirilen saç yüz hatlarınızı yumuşatıyor ve modern bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Romantik dalgalar: Romantik dalgalı saç stilleri 2011 podyumlarında hala etkisini sürdürüyordu. Uzun saçlara sahipseniz bu modeli deneyin.

Çekici bob kesim: Orta uzunluktaki saçlarınızı Marilyn Monroe tarzı şekillendirebilirsiniz.50’lerin izlerini taşıyan bu saç stiline farklı tarayışlarla modernleştirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı