Aşk Tavsiyeleri, Aşkınızı Canlı Tutmanın Yolları

Aşk hayatınızda eksik giden bir şeyler olduğunu fark ederseniz değişiklik yapmanın zamanı gelmiş demektir. Birlikte geçirdiğiniz rutin zamanların dışında farklı yenilikler, eğlenceler, belkide onun hoşuna gidecek egzotik durumlar ile aşkınızı canlı tutabilirsiniz.

Her ilişkide mutlaka ona değer verdiğinizi, sevdiğinizi sözlerinizle değil hareketlerinizle hissetmesini sağlamalısınız. İçinden bu adam yada bu kadın beni gerçekten seviyor diyebilmeli. Bunları başarabilirseniz zaten aşk tavsiyesi vermeye gerek yok sizlere.
Aşk Tavsiyeleri, Aşkınızı Canlı Tutmanın Yolları

Aşk Tavsiyeleri, Aşkınızı Canlı Tutmanın Yolları Nelerdir?

Bu süreyi mümkün olduğu kadar kısa tutmaya uzun bir zaman geçmemesine dikkat ederek, sevdiğinizden belli süre uzak kalmak ilişkinize ilaç gibi gelebilir. Onunla neler yapacağınıza dair tavsiyelerimize başlayalım o zaman.

Monotonluktan kurtulun ve aşkınıza yenilik katın

Bütün işlerde olduğu gibi aşkta da insanlar yenilik ararlar ve hayatlarının monotonluğundan şikayet ederler. Onunla her zaman yaptığınız şeylerin dışında, değişik onun hoşuna gidecek şeyleri bulun ve onları yapın.

Onunla devamlı iletişim kurun

İletişim. Çok önemli ve zor. Konuşmayı bıraktığınız anda ilişkinizi düzeltemezsiniz. O yüzden ne olursa birbirinizle iletişiminizi kaybetmemeye çalışın.

Erkeğin sizi dinlemesini sağlayan saatlerde konuşun

Bir erkekle konuşmak için en iyi zaman yatmadan önce. Günü artık geride bırakacağı için size çok daha iyi konsantre olup dinleyebilir. Hatta istediklerinizi de yaptırmanın en iyi zamanı bu saatlerdir.

Erkeğe ne istediğiniz konusunda net olun saklamayın

Kadınlar çoğu zaman erkeklere neye ihtiyacı olduğunu söylemez ve erkeklerin bulmasını beklerler. Ne istediğiniz konusunda net ve olumlu olmanız en doğrusudur.

Kadın ve erkeğin asla söylememesi gereken şey:

“Seni seviyorum ama..” dır. Çünkü sevmenin hiçbir koşulu olmaz. Sevmeyi koşula bağlarsanız her şeyde bir sebep ve sonuç ilişkisi karmaşası başlar ve bu hiç iyi olmaz.

Kadın ve erkeklerin kıyafetleri:

Kadınlar için kırmızı veya iç çamaşırı. Erkekler için de şık bir kıyafet veya takım.

Aşkı canlı tutmanın en basit yolu birlikte gülmektir

Güldürmek için onu iyi tanımalı ve onu güldüren şeyleri kullanmayı bilmelisiniz. Bir kadın yada erkek güldüğü anda sevgisi dahada artar ve o anlar uzun süre unutulmaz olarak kalır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.