2012 Bekarlarına öneriler

Son Güncelleme: 13.09.2020 18:47

2012 Bekarlarına öneriler

2012 yılını bekar geçirecek olan ve bu durumdan da pekte memnun olmayanlar için önerilerimiz olacak arkadaşlar. İşte sizlere 2012 yılına özel bekarlık önerileri ;

1.Aşkı aramayı bir kenara bırakın

Gerçek aşkı bulmak için tüm enerjinizi tüketmeyin. Hayatın diğer harika yönlerini keşfetmeyi deneyin. Tutkularınızı arzularınızı değişik hobiler edinerek tatmin edebilirsiniz. Sizi mutlu edecek zaman geçirebileceğiniz hobilerle (fotoğraf çekmek, bir spor kulubune katılmak, sık sık değişik yerlere seyahat etmek) kendinizi mutlu edebilirsiniz.

2.Sağlıklı ilişki ve dosluklar için gülümseyin ve göz teması kur

Bilimsel olarak göz temasının ve sıcak gülümsemenin karşı tarafta güven ve olumlu düşünceler oluşturduğu kanıtlandı. Gülümsemenin sırıtarak değil de sadece tebessüm şeklinde olması dostlukları pekiştiriyor.

3.Alışkanlıklarını değiştir

Hayatınızı rutin olmaktan çıkarın. Her zaman yaptığınız şeyleri bir kenara bırakarak değişik şeyler yapmayı deneyin. Her sabah aldığınız kahveyi değiştirin, işe arabayla gidiyorsanız otobüsle gitmeyi deneyin, farklı spor kuluplerine kaydolun, farklı dostluklar kurmayı deneyin bir zaman sonra göreceksiniz ki, hayatınız tamamen değişmiş ve hayatınıza yeni renk gelmiş.

4.Geçmişi geçmişte bırak

Yeni yılla hayatınıza yepyeni bir sayfa açın. Geçmişi gecmişte bırakın eskide yaşadığınız acıları olumsuzlukları geride bırakın. Kızgınlıklarınız kindarlıklarınız hep geride kalsın yeni başlangıçlar için çok iyi bir zaman olduğunu farkedin. Acımasız olun, gecmişte yaşadıklarınızı herseyi silip atın ilriyle tanışmak için kendinizi pozitif hissedin ve hayattan zevk almaya bakın.

5.Kendini tanı

Bu, garip bir öneri gibi gelebilir ama insanın kendini tanıması neler yapabileceğini görmesi ilerisi için çok önemlidir. Kendi içinizde memnun değilseniz bir takım şeylerden mutsuzluklarınızı, hedeflenizi beklentilerinizi bir gözden geçirin ve bunları nasıl çözebileceğinizi düşünün ve hedefe ulaşın. Hayata dair somut planlar yapın planlarına nerden başlayabilirsiniz düşünün ve başarmaya çalışın. Siz kendi kişiliğini bulduğunuzda hayatın ne kadar güzel olduğunu göreceksiniz.

6.Her gün iyi görün

Güne iyi başlamak ve hayatı olumlu bakmak size ve yakınınızdaki herkese iyi gelecektir. Kendinizi hiçbir zaman ihmal etmeyin her gün tepeden tırnağa iyi görünmeye çalışın bu başkaları için değil kendiniz için çok önemlidir. Her gün bakımlı temiz güzel olun bunlar hayata tutunmanıZ için güzel nedenlerdir.

7.İnternetten randevuyu dene

Çoğu zaman bu konuda düşünüyorsun fakat cesaret edemezsin. Şimdi ise, yeni bir arkadaşla tanışmak en popüler bir yol. İstersen yeni arkadaşlıklar kurabilirsin.

8.Başaramadığın şeyleri tekrar dene

Birçok insan bazı şeyleri utangaçlıklar ve suskunluklar sebebiyle başaramayabilir. Ancak vazgeçmeyin ve yapamadığınız şeyleri yeniden deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir