Çilleri Yok Etmek için Bitkisel Çözüm

Reklamlar

Çilleri Yok Etmek için Bitkisel Çözüm Çilleri Yok Etmenin Yolları

Çilleri yok etmek için ne yapmalıyız diye soran arkadaşlara öncelikle bir uzmanın bu konuda verdiği önerileri daha sonra ise başka doğal çözüm önerilerini anlatacağız.

cilleri-yok-etmek-icin-bitkisel-cozumYüzdeki Çilleri Gidermek için Maske :

1 çay bardağı çiğ sütün içine 1 tane salatalığı doğrayıp koyun. 2 saat beklettikten sonra süzün. Salatalık tülbent ile sıkılarak özünün süte geçmesi sağlanmalıdır.

Elde ettiğiniz süt ile yüzünüze sık sık pamukla pansuman yapın. Bu uygulamaya 10-15 gün devam ettiğinizde yüzünüzdeki çiller geçer. Gül suyu ile sabah akşam cildinizi temizleyin.

Bunlardan başka değişik önerilerde var arkadaşlar :

Bayır turpu ince ince kıyıldıktan sonra içinde üzüm sirkesi bulunan kavanoza konur. Ağzı sıkıca kapatıldıktan sonra bir hafta dinlendirilir. Elde edile sıvı süzülür ve yatmadan önce ısıtılan bir tülbentle yüze sarılır.

Kızıl yaprak bitkisi yirmi dakika sıcak suda demlenmeye bırakılır. Süzülerek elde edilen suyu nöbet şekeri ile tatlandırarak yemek arası bir bardak içilir.

Kuru fasülye haşlandıktan sonra süzülerek elde edilen suyuna limon suyu karıştırılır. Cilt salatalık suyu ve yumurta akı karışımı ilavesi ile elde edilen bu karışımla günlük silinir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.