Teşekkür Mesajları

Reklamlar

Teşekkür MesajlarıEn Güzel Teşekkür Mesajları Kısa 2019

Bir iyilik yapılmış ve bizler karşılığında sağol demeyi onlara çok mu görelim. Hayır aksine minnettarlığımızı o kişilere güzel şekilde ifade etmeliyiz. Daha önce sözleri yayınlamıştık şimdi ise dosta arkadaşa sevgiliye akrabaya gönderebileceğiniz çeşitli konularda yaptıkları için memnuniyet ifade eden teşekkür ederim mesajları yayınlıyoruz arkadaşlar. İşte Teşekkür Mesajları Sevgiliye

Hayat bir gözyaşı kadar kısa olsa da o gözyaşı gözlerinden süzülmeye başlayıp dudaklarına kadar geldiğinde benim sıcaklığımı hissedeceksin çünkü ben senin dudaklarında var oldum sevgilim bana bu aşkı yaşattığın için sana minnettarım teşekkür ederim…

Benim gerçek adım SEN ile başlıyor, ve senin son sözünle bitiyor, benim hayatımın tek anlamı sensin benim hayatımda tek hayattır senin adın sevgilim teşekkür ederim bana aşkların en güzelini verdiğin için biriciğim..

Seninle olan her günüm benim için ayrı bir gündür, her günümü her günümden ayrı tutan ise bana vermiş olduğun en güzel ve hatırlanmaya değer anlarındır sevgilim bana bu anları ve duyguları yaşattığın için teşekkür ederim..

Benim hayatımda tek sözcük vardır oda SEN’sin sen benim hayatımın tek anlamı bana bütün güzellikleri yaşatan tek ilahımsın sevgilim, bu duyguları benimle yaşadığın için teşekkür ederim..

Umutlarımın tek mimarı sensin hayallerimdeki tek huzur verici olan seninle hayatımın sonuna kadar gidebilmektir sevgilim, bana bu gücü ve bu ümitleri verip içimde huzur sağladığın için teşekkür ederim..

Senin için ağlamak bile bana huzur seviyorum, seninle gülmek kadar seninle ağlamayı da seviyorum benim için her zaman ve daima hayatımın anlamı olarak SEN olacaksın sevgilim, Benim için SEN olduğun için teşekkür ederim bir tanem…

Ölesiye seviyorum ki seni yaşamak için tek sebebimsin, yaşamak için seviyorum seni ölmek içinde tek sebebim olur gidişin, hala birlikte olmamız adına teşekkür ederim biricik sevgilim benim.

Sen içimde bir özlemsin, sen gözlerimde hasret kulaklarımda hasretin türküsü oldun bir tanem, ve hasretle umutla bekliyorum hayallerimin tek sahibi olan seni bir tanem, teşekkür ediyorum duygularımda ki seni öldürmediğin için..

Sen cennetsin gözlerimde, sen bir huzursun huzur veren kalbimde, kalbimde adın yazılı silinmez ben ölsem bile, her zaman seninle yaşayacağım sen bir gün bırakıp gitsen bile, seni çok seviyorum aşkım teşekkür ediyorum kalbime huzur verdiğinden dolayı…

Bir gülüşün yeter dertlerimin silinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemlisin sevgilim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için benden..

Her güzel anın bir sonu vardır, her gülen gözlerin muhakkak bir gözyaşı vardır, benim sonum sen olursun ve gözyaşlarım sadece mutluluktan dökülür sevgilim, benim ilahımda sensin dünyamda sensin bir tanem teşekkür ederim..

Karanlık odalarda sensiz kalsam da, yalnızlığımı hayalinle avuturum, seni göreceğim gün bayram olur bana, sensizlik sonum olur bu yalan dünyada, hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim..

Teşekkür ediyorum sana sevgilim, beni hayata döndürdüğün için soğuk bedenime sıcak gülüşlerini aşıladığın için seviyorum seni seviyorum seninle olan günleri..

Umutlarım adına teşekkür ediyorum SANA huzurumun adına teşekkür ediyorum doğrularına, sen benim tek huzurum sen benim bildiğim tek doğrumsun aşkım.

Her anımda seni düşünmek tir sevgi, sanki sen yanımdaymışsın gibi davranmaktır sana olan bağlılığım ve işte ben seni hayatımda hep böyle kabullendim bir tanem sen yanımda olmasan da sen varsın benim yanımda teşekkür ediyorum sana mcx aşkım.

Gözlerim senden başkasını görmez, başka göze gözüm değerse haramdır bilirim, kalbim senden başkası için atmaz kalbim ve gözlerim sadece senindir sevgilim, her şeyimle sana teşekkür ederim bir tanem..

Bugün sensiz olsam da sanki sen varmışsın gibi mutluydum odamda bir mesajın bile beni mutlu etmeye yeterken yanımda olduğunda her yer cennet gibi geliyor bana biriciğim, teşekkür ediyorum bu dünyada bana mutluluğu verdiğin için..

Kalbimin tek sahibi sensin, bu kalp senin için atar sadece sevgilim, bir bilsen seni ne kadar seviyorum gözyaşlarım ve nefesimdir tek şahidim biriciğim, sana teşekkür ediyorum sensiz olmadığım için bir tanem..

Ne sensizliği kabul edebilirim hayatımda ne de sensiz yaşayabilirim bu dünyada, ne sensiz gülebilirim bu hayatta ne de sensiz ağlayabilirim yalnız odamda, sensizlik ölümdür bana sensizlik cehennemdir dünyama, cehennemi yaşatmadığın için teşekkür ederim sevgilim…

Kimse bilemez içimde ki seni, kimse anlayamaz sana olan bendeki sevgiyi, dünümde bugünümde sadece sen varsın, ben senin adını kalbime kazıdım bir tanem, teşekkür ederim sana..

Tek dileğim ölürken dahi gözlerine bakabilmektir, sensizlik cehennem olacağı için son kez cenneti görmek isterim gözlerinde bir tanem cennetim sensin benim her şeyim, teşekkür ederim cenneti yaşattığın için aşkım.

Benim umutlarımdır senin adın, benim mutluluğumdur seni düşündüğüm zamanlarım, sen benim tek anlamımsın sen bugünüm yarınlarımsın, kısacası sen benim hayatımın anlamısın sevgilim teşekkür ederim..

Doğum günümde tüm sevdiklerimi bir arada görmek ve mesaj ile beni bu mutlu günümde bırakmayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim…

Bu mutlu günümde ve bundan sonra ki mutlu günlerimde sizleri yeniden yanımda görmek isterim bugün adına hepinize teşekkür ederim… https://www.nazlim.net/guzel-sozler/tesekkur-mesajlari.html

Birlikte gülüp birlikte ağlayacağımız nice güzel doğum günlerimde bir arada olmak ümidi ile herkese teşekkür ederim..

Manevi desteğini benden esirgemeyen ve iyi, kötü günümde her zaman yanımda olan ayrıca bu özel günümde beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum birlikte nice güzel günlerde buluşmak adına sağ olun..

Bu mutlu günümde yanımda olamasanız da mesajlarınızla manevi mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederim..

Arkadaş demek güven demektir, arkadaş demek iyi günde kötü günde bir beden olmak demektir, arkadaş demek sen demektir teşekkür ederim arkadaşlığın için..

Arkadaş sadece iyi günde belli etmemelidir kendini kötü günde de destek olmalıdır arkadaş kabul ettiğini, sende benim hem iyi hem de kötü günümde yanımda olduğun için teşekkür ederim sana arkadaşım..

Her zaman yanında olan seninle senin duygularını yaşayabilendir arkadaş, sende her zaman yanımda olup beni anladığın için bana arkadaş olduğun için teşekkür ediyorum sana arkadaşım…

Ölüm arkadaşları ayırmaz arkadaşları ayıran sadece yalanlardır, beni de senden sadece ölüm ayırır canım arkadaşım teşekkür ederim bana yalansız olduğun benim her zaman yanımda olduğun için..

Arkadaşlık özel bir kelimedir ve bu özel kelime senin gibi bir arkadaşa denilebilir, beni maddi ve manevi her açıdan yanımda olman ve desteklemenden dolayı teşekkür ediyorum sana arkadaşım iyi ki varsın!

Tek hayalim sen oldun ve hayallerim artık gerçek oldu seninle bir ömür boyu yaşamaya yeminliyim sensizlik bana haram olur sevgilim, teşekkür ederim bana hayallerimi verdiğin için bir tanem..

Sen yaşama sebebimsin benim, sen mutluluğun anahtarısın benim için, sen huzursun kalbimde sevgilim, sen kalbimde bir dünya oldun bunu bil biriciğim, teşekkür ederim sana dünyam olduğun için biriciğim…

Elerim yokluğunda buz tutar, gözlerim sen olmayınca görmez kimseyi, sen olunca sıcaklığın vurur bedenime, sen olunca gözlerimin feri açılır gelirim kendime, anlayacağın hayat benim için SEN demek sevgilim bana bu hayatı verdiğin için sana teşekkür ederim..

Sen benim umut denizimsin, sen benim delice kürek sallayıp sana doğru geldiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğulmak bile huzur verir bana sevgilim, teşekkür ederim bana bu duyguları yaşattığın için…

Sensizlik güneşin yakıcı sıcağında gecenin zifiri karanlığına düşmek gibidir, sensizlik yazın ortasında kış mevsimini yalamak gibidir, sensizlik gecenin ortasında ayın yok olması gibidir, sensizlik ölümden farksız sevgilim, bana yaşama gücü verdiğin için teşekkür ederim nefes almamın tek sebebidir senin sevgin..

Dünüm nasıl senin ise bugünüm de senin, bugünüm nasıl senin ise yarınım da senin, yarınlarım nasıl senin ise, tüm geleceğim de senin, sen benim hayatım, sen benim yaşama sebebimsin sevgilim, bu mutluluğu bu gücü bana yaşattığın için sana teşekkür ederim.

Nasıl ki gece ile gündüz var ise, nasıl ki tatlı ile ekşi birbirini tamamlıyor ise, nasıl ki deniz ile kum birbirine bağlı ise bende seninle bir bütünüm sevgilim, bana sensizliği yaşatmadığım için teşekkür ederim biriciğim..

Bu Mesaj Bana yaşattığın ve hala yaşatmakta olduğun bütün güzel duyguların bir manası olarak gönderilmektedir, bana yaşattığın ve yaşatacağın bütün güzel duygular için teşekkür ederim sana sevgilim.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.