Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Son Güncelleme: 27.11.2019 02:06

Sevgilinizin yeni yılını kutlamak için 2020 yılında ona en güzel sevgiliye yılbaşı mesajlarını uzun ve kısa olarak siz gönderin arkadaşlar. Biraz karışık ama aradığınızı mutlaka bulacaksınız. Ayrıca burada yazılan sevgiliye yeni yıl mesajlarının hepsini kendi sayfalarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları 2020

SEVGİLİYE YENİ YIL MESAJLARI

Sevgilinize biraz seviyeli ve saygılı mesaj göndermek istiyorsanız bunu deneyebilirsiniz. Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

Çok sevdiğim hayatımın aşkı sevgilim. Kalbin hangi arzuların özlemi ile çarpıyorsa hayat rüzgarları seni ona kavuştursun.

Aşk senin gülüşünde saklı. Yeni yılda yine bana öyle güzel gülmeni ve tatlılığının şekerliliğinin hiç kaybolmaması dileği ile. Yeni yılını tebrik ederim aşkım.

Sevgiliyi kutlarken araya kendinizi de katıp sen yerine biz demek istiyorsanız bu mesaj işinize yarayacaktır. Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Sensiz geçen günlerimin kazası yok sevgilim. Bu yeni yılda da ayrı olsak da ilerde ayrılmamak üzere tekrar birleşeceğimiz günlerin gelmesini iple çekiyorum. Mutlu yıllar canım sevgilim.

Hayatım bir tanem. Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

Yeni yıl; hem ülkemiz ve hemde bizim beraberliğimiz için umutlu, bereketli, 2020′de hem ülke hemde aramızda yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim. Nice yıllara aşkım benim…

Ömrümün geri kalanını beraber geçirmek istediğim sevgilim. Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara .

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve gücümüze inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle. Seni seviyorum aşkım.

İyi ki tanımışım iyi ki seninle beraberim dediğim hayatımın anlamı sevgilim. Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Yine aynı dileklerimi söyleyeceğim sana sevgilim. Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2020 yılı kutlu olsun bir tanem.

Dünyanın en tatlı kadını/erkeği yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları
Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Anladın sen onu bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2018 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah(c.c)’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2020 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…

Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler aşkım.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir