Romantik Mesajlar

Reklamlar

Güzel Romantik Mesajlar Uzun ve Kısa 2019

Hadi gelin kendinize bir iyilik yapın ve ona güzel bir şeyler söyleyin ama hani duymadıklarından olsun. Cep telefonundan ona sms mesajı çekerek onun gönlünü alın yada onu şaşırtın. Hemen belirtelim romantik mesajlar resimli olarak üç tane eklenmiştir.

Ne gördüğüm papatya bembeyazmış, ne de çamur dediğim kötü kokarmış… Basit sınıflamalar arasında karmaşıklaşan kurgularım, meğer pek de yavanmış.

İçim çok acıyor , sanki bir sen kaldın bildiğim gibi olan. ama Hayatımda kalamayan… sevgiliye romantik mesajlar uzun

Affetmekten vazgeçtim, Dolayısıyla kızmaktan… Her mahkemede masumiyetimi bileylemekten vazgeçtim. Haklılık, bir kibir yumağından başka nedir ki… Ve suçluluk daha çok kulluk değil mi?

Hala kırık yanlarım var, hala kırgın bir yanım. Demek ki hala yolum var, hala okuyacaklarım…

Gönlümün değdiği her gönülde biraz hüzün, biraz haklılık ve biraz kızgınlık var. Hatalarla, sevaplar arasında koca koca sütunlar… Tövbeyi diline, affetmeyi kendine bırakan insanlar… sevdiklerime bakan gözlerimde incinen dostluklar..

– Dost deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın. Sonra birer birer atmaya başlarsın. Yalnız bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen onlardansın..

– Bu aşkın biletini istediğin gibi kes nasılsa gidiyorsun, biliyorum git ama ardında ağlayan bir çift göz paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan çek silahı daya sırtıma titrersem namerdim. Sen vurdun da ben ölmedim mi?

– Sesin Değdiğinde Yüreğime Yüreğim Titriyorsa Avuçlarında ve Her Kapayışta Gözlerimi Üşüyen Bakışlarım Isınıyorsa Bakışlarında Tek Çarem Fısıldamaksa Eğer Avazım Çıktığı Kadar Fısıldayacağım…Seni seviyorum.

– Ben çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın Ben yaşamıyor gibi yaşamıyor gibi yaşıyorum Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum..

– Deprem gibi girdin içime, fay hattı çizdin kalbime, enkazlar bıraktın üstümde, artçılar hala devam etmekte yüreğimde… Özlenmektesin bir tanem 8,4 şiddetinde….

– Bir hüzündür aldı yine yüreğimi, Gözlerim doldu ağladım zamansız.. Çıkmıyor aklımdan gözlerin! Sevgi doluydu, masum ve abartısız.. Ayrılıktır bu! Yaşanmadıkça bilinmez amansız.. Acı çekiyor bedenim, dönmek istiyor sana, Ama ruhum kararsız

– HER BAKTIĞIMDA SENİ GÖRÜYORSAM, HER İŞİTTİĞİMDE SENİ DUYUYORSAM, HER DOKUNDUĞUNDA SENİ HİSSEDİYORSAM, Bu Seni ÇOK ÖZLEDİĞİMDENDİR.

– Kalk gel hangi uzak yerdeysen, erimeden karlar gel gör daldaki beyazını soğunu havanın.. Duy sesini yağanın, havadaki sessizliğin sensizliğini.. Karlar erimeden gel.

– İçimden bir şiir yazmak geldi, yazıyorum çünkü seviyorum. Seviyorum, çünkü hissediyorum. Hissediyorum, çünkü yaşıyorum. Yaşıyorum, çünkü seninleyim!

– Sabahları seninle doğar içimdeki güneşin, gülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım. Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta?

– Şu anda ağlıyorum ama sevinçten. Niye mi? sana sahip oldum için, sevgilim bir tanem, minik kelebeğim, aşkım, dağ çileğim.

– Soğuk havalarda hiç üşümedim biliyor musun? Hep senin sıcaklığın ısıttı beni. Sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan. Kalbime yazılmışsın bir tanem.

– Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine…

– Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, bir gün gelipte ayrılacak olursak aradaki mesafe yollar ve menziller ne kadar uzak olursa olsun sen yine de omzunu bir yokla. Elimi yine orada hissedeceksin !!!

– Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme, ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım her şey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

Romantik Mesajlar Sevgiliye
Romantik Mesajlar Sevgiliye
Ve sen sevgili; Her sabah uyandığımda düşündüğüm ilk şey, her gece zihnimde canlanan son şeysin!

– Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

– Bu dünya yalancı bir dünyadır, gözleri görmeyen aşık olandır, gördüklerimizin hepsi yalandır, Allah(c.c)’ım bu yolcuyu uyandır.

– Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel. Çünkü gülüşünü çok özledim…

– O sessiz akşamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim.

– Eğer şu an konuşacak durumda olsaydım, sesini duymak için neler vermezdim. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatamam, yolunu bulabilseydim zaten şu anda çile çekmezdim.

– Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.

– Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni fark etmedi, gözyaşı olup yağdım, sıcak günlere inat, yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı. Sen bile.

– Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, kimine göre bir yıldız hep parlayan, kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan. Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

– Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini. Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni. Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, rüzgar benim yerime öpecek seni.

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

♥ Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

♥ Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

♥ Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimde ki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.

♥ Bir gün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Romantik Mesajlar Resimli
Romantik Mesajlar Resimli
♥ Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

♥ Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki…

♥ Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

♥ Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun…

♥ Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerede imkansız varsa onu seçer.

♥ Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

♥ Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim…

♥ Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

♥ Allah(c.c)’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın…

♥ Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

♥ Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

♥ Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

♥ Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

Seni Hayatımın Sonuna Kadar beklerim Aşkım yeter ki Beni Bırakma Sensiz Bırakma beni.

Sana Sevgimi Yolluyorum Samimiyetimle Sana Gülücüklerimi yolluyorum En Sıcak Nefesimle Sana kalbimi yolluyorum içinde ismin yazılı Şekilde.

Hayallerim var Seninle Mutlu yarınlarım var Seninle Bir Sen var içimde Bir Sen Varsın Kalbimde.

Kör Kuyularda Dertler içinde Ağlarken halime tuttun çıkardın beni karanlıklar içinden seviyorum seni.

Benim En Kötü Alışkanlığım Sensin Seni böyle Seviyorum…

Yaramaz kalbim Sayende uslandı. Şimdi Seninle Daha iyi Anlıyorum hayatı..

Bırakıp Gidenler Acı çeker, Sen bende Cansın Acı Çekmek ne Demek? Sen bende Kansın Sensiz Buz Keser bedenim Acı Çekmekte neyin nesi?

Hadi ilk güldüğün Gibi gül Yüzüme Sar beni Ellerinle Sıkıca Tut Yüreğimi Aşkım Aşığım Sana.

Sana 1 değil 1000 kere Söylerim Seni Nasıl Sevdiğimi uslanmaz kalbim tükenmez nefesim Seni Seviyorum Bebeğim.

Gözlerin mum ışığındaki buğulu ve gizemli ışık saçıyor yüzüme sana bakınca gözlerin kitliyor bedenimi.

O kadar çok bu kadar çok diyemem sevgin için aşığım sana gözlerimin ışığısın.

Bakıyorum sana sana baktıkça yarınlarım geliyor aklıma.

Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir.

Aşkı buldum gözlerinde yaşamaya başladım sözlerinle gülücüğünle mutlu olmayı öğrendim aşkım..

Sana Romantik Sözler yazıp Kalbini boyamak istemem sana Gözlerimle Gözlerine Sözler yazıp Yaşamak isterim Aşkım.

Ne kadar Zalim Olursan ol Bu kalp Senin için Atacak ister Nefret Et ister sil Beni hayatında her zaman gölge Olacağım..

Yağmurun sesi aşkımızın fısıltısı gibi damlaların çarptığı nesnelerden çıkan tatlı sesler büyülüyor beni gözlerin gibi..

Kısacık Hayatımın En uzun Aşkısın bebeğim.

Minik Dünyamın Büyük Umutlarısın Aşkım.

Aşkın Ne Kadar Sonsuz Olursa Olsun Bana Anlatma! Yaşamak İstiyorum Seni Doyasıya.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni romantik mesajınızı smslerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.net

Reklamlar

"Romantik Mesajlar" için toplam 7 yorum yapmış

 1. fatih   05 Temmuz 2015 at 01:47

  Gözlerine bakmaya doyamadığım baktıkça huzur bulduğum biricik sevgilim benim iyi ki hayatıma girdin sen benim karanlık dünyamı aydınlatan yegane güneşimsin huzurum seni çooooook seviyorum Allah’ım bizi birbirimizden hiç bir zaman ayırmasın biran önce de tamamen kavuşmamızı nasip eylesin inşallah

 2. emrah   21 Aralık 2013 at 21:25

  Niçin kondun a bûlbül kapımdaki asmaya ben yarimden ayrılmam götürseler asmaya…

 3. gamze   02 Mart 2011 at 15:51

  :)) aşk meşk yalan yaa..bende şiir yazarım..hatta birinciliklerimde var..o bi kabiliyet bence..qerçekten seversin aa aşk yalan..ölene kadar devam etseydi aşk olurdu..ama biriniz bana sonu olmayan bişey gösterinde aşka inanayım..

 4. cagrı   25 Eylül 2010 at 17:13

  seni cok özledim ömrüm seni cok sevoyorum

  askitommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 5. cagrı   25 Eylül 2010 at 17:10

  sibbelim seni coooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk sevorum

 6. derya   04 Mayıs 2010 at 21:27

  sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bılırmısın çünkü gözleriyle değil kalpleriylegörmek isterler yani hissetmek isterler.bende seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim .cünkü seni coookkkkk seviyoru
  deryadan mesuta onu coooooooooooooooooookkkkkkkkkk seviyorumm…

 7. feride   30 Kasım 2009 at 09:39

  seni çok seviyorum aşkım.hayatıma girdiğin için sana çok teşekkür ederim.allah ım işallah hiç ayrılmayız.(amin)ölene dek seninleyim bitanemmm..19.03.2009…fs..

Leave a Reply

Your email address will not be published.