Kısa Ayrılık Sözleri

Reklamlar

Anlamlı Kısa Ayrılık Sözleri 2019

İnsan bazen istemeden yada isteyerek ayrılmak zorunda kalır ve bunu da karşısındakine anlatmak için yada üzüntüsünü anlatmak için sevgiliye ayrılık sözleri uzun cümleler yazmak ister. Bizde bu amaçla bazıları uzun bazıları ise damar ve kapak olacak şekilde sözler hazırladık. İşte :

Neden durgunsun sorusuna cevap aramaktan ve bunu sormasınlar diye gülümsemekten yoruldum artık..!

”Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın. Ya siyahı, ya beyazı seçeceksin.” Şems-i Tebrizi

”Son sigaram gibiydin sen sevgili, kıyamazdım içmeye. O cebimde kırıldı, sen kalbimde…” Yılmaz Erdoğan.

Öpüşmeyi bilmeyen kız , gözleri yere bakan erkek ; Aşk size yakışır.

Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun birine, gün gelir hatır bile soramazsın.

Ayrılık SözleriGeleceğim, bekle dedi, gitti. Ben beklemedim, o da gelmedi. Ölüm gibi bir şey oldu. Ama kimse ölmedi. Özdemir Asaf

Sırtından vurana kızma, ona güvenip arkanı dönen sensin. Arkandan konuşana da darılma, onu insan yerine koyan yine sensin.

Öyle içten ki. . Öyle yüreğimin en derininde ki yerin. . Çıkarı yok. . Çıkası yok. . Çıkarasım yok.

Güzel Yüzüne Tatlı Sözüne Aldandım Sana Değil geçirdiğim Zamana yandım Senden Gelecek Beklemişim Boşuna Sen bana Ayrılıkları Tanıttın!

Bıraktım hayatı Bıraktım yaşamayı Senin Sayende istemiyorum Artık hayatta mutlu Olmayı Ayrılıkları Yaşadım Artık Ayrılıklarla Bu hayata katlanırım..

Ayrılığı kalbine yalnızlığı kendime, Anılarımızı Dibi Olmayan Denizlere Bırakıyorum Elveda.

Kalmadı Artık içimde Sana Ait bir ben kalmadı bende Senin için taşıdığım Kalp Ayrılıklar öldürdü içimdeki seni Ayrılıkdık Artık Sevgilim..

Eskisi gibi olmaz bilirim sevgiler, artık sevgilerin diğer adı olmuş ayrılıklar, sevmekten korkuyorum ayrılık yaşamak istemiyorum.

Bana Kalan Göyaşlarım Olsada, inadına Resimlerine Aşık Olacağım…

Sensizliğe Yelken Açtı Gözlerim, Sensizlik Oldu Yeni Dertlerim…

Gülen Yüzlerimiz Ağlamaya Başladı işte ne Sevgi kaldı içimde Ne bir duygu bıraktın Seninle OLan dünyamda Ayrıldık Sonunda Mutlu ol Başka Aşklarda Elveda!

Yaşanan Güzellikler Kaldı Anılarımızda şimdi maziiye bakarak Ağlıyorum geçen Zamana Aldatılan Sevgilerle Harcamışım Zamanı Ayrılıklarla Bitiricem Bu Zamanı..

çıkma karşıma artık mutlu olamıyoruz biz sadece boş bir mutluluğa inandık şimdi anladıkki olamıyoruz bir bütün en iyisi Son Sözüm Bu Elveda Sana Ayrılık girdi Aramıza.

Yazık Biten Sevgilere Yazık geleceğe gülen yüzlerin Ağlayarak bitmesi, Şimdi bir Ayrılık şarkısı yazıyorum Sana ne Olur Bu şarkıyı Dinledikten Sonra Birdaha Adımı Anma.

Ayrılıkları getirdim Kendi Dünyama haran rüzgarları içimde Esiyor Savuruyor beni Amansızca, Bir Seni Sevdim bu Dünyada Birde Ayrılıkları Sevdim istemedende Olsa..

yaralı Kalbim Artık bunları Kaldıramaz beni gibi kimse aşkı için ağlayamaz, aşkıma ağladım senin gibi yalancı bir insana değil kendi içimde yaşadığım aşkı sevdim seni sevmedim, şimdi ayrılıkları yazıyorum kalbime seni hiç yazmadım bu kalbe Kendini teselli etme Sevildin diye!

Sevdim Seni yalansızca Şimdi gidiyorsun Arkana Bakmadan, Yaşanan Bunca Güzel günlerin hatrına Bir elveda bile demiyorsun Ayrılıkları bırakıyorsun beni hayatımdan soğutuyorsun!

1 gün önce gülen yüzlerimiz şimdi ağlıyor, senin için atan kalbim şimdi ne yapıyor bilmiyorum o son mesajın yokmu işte AYRILIK konusu olan, işte o beni kendimden değil hayatımdan soğuttu…

Ayrıldıktan Sonra Seninle Yeniden Başlamak istemem ya Sev beni insanca Yada Çek git hayvanca!!!

Aynı Dili Paylaşsakta Seninle Aynı Duyguları yaşamıyoruz içimizde Sadece Konuşmak olmuyor Aşk Defterinde Anlamakta gerekiyor Sevdiğinde, Sende Bu Kabiliyet Yok Sana Güle Güle Ayrılıklar Geldi Yine..

Senin için harcadım bu ömrümü Sonunda mükafatım Ayrılık mı olacaktı Sonunda Seninle Ayrılıkları mı oynayacaktık bu Hayatta inanmıyorum Artık hayata.

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünüyorum da çok acı çekmiştim, ama şu anda daha da çok çekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de öyle kalacak..

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/kisa-ayrilik-sozleri.html

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir…

Bir birimize söz vermiştik, Bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış günü, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı söyledik..

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN…

Bir eski dost gibi hatırla beni.Bir selam ver yeter.Unutmuş olsan da eski günleri.Adımı ara sıra an yeter.

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hiç Gökyüzünden Vazgeçebilircisin…

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür…

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, El tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, Bakıp yaptığından utanır mısın?

Bir Gün Bu Köşede Sessiz Sedasız Hıçkıra Hıçkıra Ağlayacağım, şu Lanet kaderime Sitemler Edip, Tanrıya Son Kez Yalvaracağım, Güzel Gözlerin Gelecek Aklıma, Solup Gideceğim En Güzel çağımda, Sensizlik Beni çağırdığında, Boş Sokaklara Haykırdığında , Artık Burada Olmayacağım.

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Bir mültecinin vatanı yada bir kölenin hürriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yüreğinden sürgün etme…

Bir ömür boyu seninleyim desende istemem artık.çünkü sen rüzgarın coşturduğu bir toz bulutusun.Bugün bana esersin yarın ellere…

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!

Bir sevgilim var uzakta Yüzünü göremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, saçına dokunamadığım Ama gün gelir sevgilim bana dünden yakın olur.

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.uzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgeçemezsin vazgeçer ama asla unutmazsın.

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu..

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim içimde kanayan yarasın.bir gün gelir belki beni anlarsın dönüp te yüzüme nasıl bakarsın.

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım. baktın olmadı,ölümüm kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin için ölmeye ben çoktan razıyım.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi çınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde özleniyorsun.

Bir gün bensiz bir yerde ağlarsan her düşen göz yaşında beni hatırla hafifçe yağan bir yağmurda saçlarını okşayan her damlada beni hatırla hiç aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla..

Bir gün sende seversin Bir gün sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri dönmek bile istersin Ama vakit çok geç olacak Elimde değil seviyorum, özlüyorum Hep de öyle olacak.

Bir gün sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye. Ertesi gün gördüm onu bir başkası ile.Kulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Bitmesin isterdim umutlarımız.Bitmesin isterdim duygularımız.Ne çıkar sel olsa göz yaşlarımız.Her şey bitti artık bil bundan sonra..

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak çok şey var.Baktığın her yer,gördüğün her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler var.İşte unutamamamın sebebi de bu.çünkü bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor.

Bu duvarlar duysa hıçkırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gönlümde bir alev beni unutana söyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet dönecek ya dönecek yada bu kalp onsuz ölüp gidecek.

Bu gece rüyama gir gizlice sımsıkı sar öp kokla iyice sonra isyanlar savur küfret güzelce ve sonra çek git gitmen gereken yere yolun açık olsun.

Bu gül sana vereceğim son hediyem maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün

Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştim.Sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin.

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O’nu ayaklarını altında arar… Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken ölmek demektir…

Allah(c.c)’ım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın…

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gözlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Görmek istedim, son defa göremedim çünkü aramıza ölüm girdi…

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış.

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,ümitlerimi,saf sevinçlerimi derken seni kaybettim Bir iki sözle bir kaç şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim.

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin..

Geçenlerde bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.

Geceyi deniz tutmuş, kalbimi hasret, hangi sularda ayak izlerin, hangi kaptanın seyir defterinde kalmış gözlerin.

Geleceği benimle karanlık görüyorsan,umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim,sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Gidersen kim sular fesleğenleri,kuşlar nereye sığınır akşam olunca.Gidersen kar yağar avuçlarıma,gidersen kuşlarda ölür bende.

Gidişinle beni boş bir sedaya bıraktın, şimdiden sayıyorum sensizlik günlerini ve geleceğin günü bekliyorum sabırsızlıkla, o günün sevgisiyle avutuyorum bir parçacık kalbimi.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle..

Gittin… Şimdi bir mevsim değil, bir hayat girdi aramıza. Ne sen dönebilirsin artık geriye, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Gökte rahmet olsan umudum değilsin seninde yağmurunda ıslanmıyor bedenim kızgınlığım sana değil kendime senin mevsiminde açmıyor açamıyor çiçeklerim

“Elinden geleni yaptıktan sonra, hala olmuyorsa, sıra ayağından geleni yapmakta: gitmek gibi mesela.”

Gidenin arkasından beddua etmeyin… 3 küfür, bir tükür. Gittiği içinde Çok Şükür.!

Yanlış yaptık, önce gözyaşlarımızı değil, onlara neden olanları silmeliydik biz.

Bırak artık şu seviyorum ayaklarını bir aya kalmaz onu da terkedersin..!

Ağlama sakın mektubumu alınca aşkım. Gözyaşlarım boşa değil içinde sen varsın.

Ey yalnızlık nikah mı kıydın bana. Her gece helalimmişsin gibi girme koynuma.

Sus..! Hiç başlama “ELVEDA” lı cümlelere. Bizi değil beni öldürürsün sonra…

Ayrılırken Gozyaslarımı Yollarına Bıraktım, Yurudugum Yollardakı ısıkları Kapattım, Bastıgın Her Topraga Esıp Suladım, Bır Gun Donersen Yollumu Bul Dıye…

Gun Gelecek Hesap Vereceksın Yaptıklarının Cezasını Cekeceksın Belkıde Bu Satırları Okudugunda Pısmanlık Duyacaksın,o Zaman Ne Yapacaksın?

Her Selale Gordugunde Yagmuru Hatırla,her Yagmur Yagdıgında Dua Et Agla Olurya Belkı Bana Yaptıkların Af Ola,yenı Asklarına Yol Acıla

Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı, ağlar gibi gülmeni, dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim…

Ansızın bir duygu körüklenirse yüreğinde, aklına takılırsa uzaklar ve bir de kulakların çınlarsa amansız, bil ki bir yerlerde özlenmişsindir…

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya ölürdüm görsem ömrümden uzansa sensiz geceler…

Kaybetme korkusu taa içimdeyken, bekle diyorsun, döneceğim bir gün. Beden beklemesine bekliyor ama yürek kan ağlıyor sensiz geçen her gün…

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek, tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık… özlemeyi özledim. özlemeye değer ne kaldıysa…

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin Bir tanem…

Bir karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yalan dünyanın köhne saltanatından. Yetişir bunca keder bunca elem diyorum. Bu ne bitmez ayrılık, bu ne bitmez özlem diyorum.

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep birşeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek…

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır…

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın.

Hasretin öldürdü beni. Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası, gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz

Elimde denizden çaldığım bir midye var. Denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin.

Şimdi saat sensizliğin ertesi, yıldız doğmuş gökyüzü ayaydın, avutulmuş çocuklar çoktan uyudu. Bir ben kaldım tenhasında gecenin, bir avutulmamış ben…

Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanma ki korkarım ben ölümden.. Acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsin ki ayrılıktan acı

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi ayrılık ile ilgili sözlerinizi yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Kısa Ayrılık Sözleri" için toplam 188 yorum yapmış

 1. yıldız   17 Temmuz 2017 at 18:21

  keşke sevmek kolay olsaydı ben bi yıldız gibi parlaktim beni söndürdüler ne ailem nede bi baskasi beni hic sevmediler ben hep ayakta durdum ama artik soldum sanki dünya üstüme geliyor ben dogarken aglamışım düşe kalka büyümüşüm tek gùnahım dünyaya gelmekti dualariniza ihtiyacim var benden esirgemeyin

 2. Karma   30 Nisan 2017 at 01:35

  Gitmek, kaybetmek/ kazanmak deĞildir… gitmek gitmekTİR…. insan İNSAN olduğu sürece, dürüst olduğu sürece kimse kimseyi hayatından çıkarmaz…

 3. Şengül   15 Aralık 2016 at 21:02

  Ben seni sewdim sen beni sewmedin

 4. Gülistan   05 Aralık 2016 at 09:18

  Aşık Değilim Sana
  Sevdalıyım Sana Neden Diye sorarsan Bana “Aşk Hevesim Bitene Kadardır.
  Sevda” Nefesim Bitene Kadardır.!!

 5. Esra   05 Eylül 2016 at 16:39

  Bu sözler güzel değil ya ben beğenmiyorum böle sözleri nazım hikmet falan daha güzel sözleri güzel bu sözler kılasik bişey uyandırmıyo ki instagramda güzel sözler falan var daha güzel öyleben beğenmiyorum böle sözleri bi bakıyım dedim hüçte güzel değil

 6. eren   22 Mart 2016 at 21:50

  Sizce bir kıza cıkma teklıfı ettım fakat kız baska
  bır erkekle sevgılıymıs ve ya sevgılınden ayrılırsun
  yada benı burada goremmesıın dedım oda ayrıldı
  ve bana cıkma teklıfı ettı ve kabul edıyımmı etmıyımmı sızce

 7. Fırat   19 Mart 2016 at 23:29

  Sen bulut ol ben günes
  Sen yıldız ol ben gükyüzü
  Sen aşk ol ben sevgi
  Sen can ol ben canan
  Ve sen sen ol
  Ben sen olalım

 8. gizem   10 Mart 2016 at 00:47

  Bazı olayların üzerine gitmemek gerekir zamana bırakmak.Olumsuz olaylarda hep daha kötüsünü düşünûrüm ve şükrederim.Böylesi daha hayırlıymış demek ki.

 9. leyla   14 Aralık 2015 at 06:52

  Çok gzl ama biraz daha ağlatıcı olsun

 10. ece   11 Aralık 2015 at 14:29

  canım babam öldün ama hala kalbimsdesin ama hala seni çook seviyorum ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 11. samet   15 Temmuz 2015 at 10:51

  bu ıspartada aşk 6 harfli tofaşk alın buda benden size

 12. Gulizar cav   16 Haziran 2015 at 20:53

  Her bitisin bir baslangici var oldugu gibi her huznun de bi umudu vardir
  UNUTMAYIN

 13. salih   25 Şubat 2015 at 21:11

  sevmeyı bılmeyegözler aglamayıda bılmezmış

Leave a Reply

Your email address will not be published.