İyi Akşamlar Mesajları

Reklamlar

iyi akşamlar mesajları2019 İyi akşamlar mesajı sevgiliye olacak şekilde ha sadece onlar diyenler için ise toplu bir şekilde karışık olarak herkesin istediğini bulacağı bir şekilde hazırlandı.

Günlük hayatımızda karşılaştığımız hatta iş yerinde bile beraber çalıştığımız arkadaşlardan akşam iş çıkışı ayrılırken iyi günler yada iyi akşamlar diyerek ayrılırız. Biz burada genel olarak arkadaşa iyi akşamlar mesajları kısa olacak şekilde yayınlayalım istedik ama burada yayınladığımızdan beri bir çok kişiden bunların yanında birde iyi akşamlar mesajları komik olanlarını da istiyoruz dediler. Onları da sayfamızın sonunda okuyabilirsiniz.

Konumuza geçmeden önce söylemeyi unutuyordum arkadaşlar onuda söyleyeyim de unutmadan. Bazıları ise sadece yazılar olmasın birazda değişik ve farklı şekilde iyi akşamlar mesajları resimli olsunlar demiştiler onların istekleri de yapılacaktır yani her şekilde toplu halde bulacaksınız.

Akşamları uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi akşamlar her şeyim.

Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye iyi akşamlar aşkım..

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, akşamlarden. İyi akşamlar aşkım….

Karanlıklar seni korkutmasın göz bebeğim, doğacak güneşimiz var bizim… İyi akşamlar tatlı rüyalar Aşkım…!

Aşk dolu rüyalar diliyorum aşkım, rüyanda ki aşkın ben olayım, iyi akşamlar öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

Akşamlari Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi akşamlar Her şeyim!

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi akşamlar soluğum nefesim her şeyim biricik aşkım.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi akşamlar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum… Huzurla uyu bitanem.. Huzurlu ve mutlu iyi akşamlar seni seviyorum

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ akşamlar.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

En güzel akşamların en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi akşamlar öpücüğü, yanağını uzat…

Akşamları Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi akşamlar Her şeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah(c.c) rahatlık versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi akşamlar!

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi akşamlar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi akşamlar.. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi akşamlar.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi akşamlar .

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel akşamlar senin olsun.. İyi akşamlar..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüğlerinde umut ve gagasında iyi akşamlar öpücüğü,yanağını uzat MUCUK

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki..

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi akşamlar bir tanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Arım Balım Peteğim Gülüm Dalım çiçeğim Karizmatik Erkeğim iyi akşamlar
Sen Benim Rüyalarımdaki Hayalim Hayattaki Tek Yaşama sebebimsin iyi akşamlar Meleğim

Gökyüzü Mehtabı Nasıl beklerse,Sahiller Dalgaları Nasıl özlerse,Kuru Toprak Suya nasıl Hasretse,Sende Benim Hasretimsin Aşkım,iyi uykular Tatlı Rüyalar
İyi akşamlar rüyalarımın prensesi..

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi akşamlar tatlı rüyalar allah rahatlık versin..

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi akşamlar.. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/iyi-aksamlar-mesajlari.html

Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin iyi akşamlar canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum..

Bu gece bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta,birtek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..iyi uykular

Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim gülparem iyi akşamlar..

Hergün hasretindeyim bu gece oldugu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keske benim uzerimde yorgan olmasa donsamda senin yaninda uyuyabilsem.. Keske gozlerimi kapattigimda ellerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos bulmasam.. Yine yalniz bir ruyaya daliyorum.. Sensizim iyi akşamlar! Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim..

İyi akşamlar Dünya İyi akşamlar İnsanlar İyi akşamlar Bitanem Rüyanda beni gör olur mu..

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm akşamlar ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi akşamlar..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi akşamlar öpücüğü Ona iyi bak.

Sana öyle tutkun ve vurgunumki… Artık sensiz kalmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız akşamlarin yaklaşması için benim tek duamsın… İyi akşamlar hasretim..

İyi akşamlar mesajları komikKomik İyi Akşamlar Mesajları

Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Akşamlar !!!

Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen… Artik uyuyabilirsin iyi geceler
İyi geceler öpsün seni bu geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

İyi geceler, renkli rüyalar

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, Haydi iyi geceler

Elveda arkadaşlar… bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum …hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi.

Müjde Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var iyi geceler!

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Reklamlar

"İyi Akşamlar Mesajları" için yapılan yorumlar

  1. hasan   10 Eylül 2018 at 19:51

    haklısınız istanbul zaten güzel ee güzelin içinde güzel olsa adını bilmiyorum iyi akşamlar sevgilerimle.♥️

    Cevapla

Leave a Reply

Your email address will not be published.