Halil Altıntop Geyikleri

Reklamlar

Halil Altıntop Geyikleri – Trabzonspor ile anlaşma imzalayan Halil Altıntop ile ilgili Sosyal ağlarda birbirinden komik geyikler yapıldı işte onlardan bazıları;

Trabzonspor’un, Eskişehirspor’a imza atması beklenen milli futbolcu Halil Altıntop ile 3 yıllık sözleşme imzalaması sanal alemde de geniş yankı buldu.

Milli oyuncu Halil Altıntop’un Trabzonspor’a transferi sanal alemde geniş yankı buldu. Eskişehirspor ile anlaşacağı iddia edilen, eşi ile birlikte bu kenti gezen Halil Altıntop’un Bordo-mavili kulüple sözleşme imzalaması herkesi şok ederken sosyal paylaşım sitesi Twitter’da da ‘geyik’ konusu oldu.

Îşte Twitter’daki Halil Altıntop geyikleri:
– Halil Altıntop’a sormuşlar madem Trabzonspor’a gidecektin niye Eskişehir’i gezdin? Cevap: ”Bize Her Yer Trabzon” fark eder mi?

– Eskişehirspor’a, yeni transferimiz Halil Altıntop’u gezdirdikleri için teşekkür ederiz.

– Halil Altıntop’un Eskişehirspor’a transfer olmaması durumunda Ümit Karan’ın ceketini çıkaracağı öğrenildi.

– Gökten üç Altıntop düşmüş; Hamit Altıntop Real Madrid’e, Halil Altıntop Trabzonspor’a, Burhan Altıntop Eskişehir’e hayırlı olsun.

– Halil Altıntop’u hayal edersin, şehre getirirsin, gezdirirsin, fotoğraf çektirirsin, adamın hevesi kaçar; Trabzonspor’a imza atar.

– Halil Altıntop, Süper Lig’de Galatasaray, Türkiye Kupası’nda Eskişehirspor, şampiyonlar liginde ise Trabzonspor forması giyecekmiş.

– Halil Altıntop’u Eskişehir’e getirmek bir uçak parası, şehri gezdirmek bir taksi parası, Trabzonspor’a teslim etmek paha biçilemez.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.