Doğum Günü Sözleri

Reklamlar

En Güzel Doğum Günü Sözleri Uzun 2019

Tanımadıklarınıza değil ama uzaktan da olsa tanıdığınız birisinin doğduğu zamanı biliyorsanız bence bugünü değerlendirin ve onu sevindirin. Özellikle arkadaşa dosta ama en önemlisi sevgiliye doğum günü sözleri anlamlı olanları burada bulacaksınız. Bunlardan başka çok ısrar edilerek bunu da ekleyin dediğiniz komik doğum günü sözleri de sayfamızın sonlarına doğru burada olacak.

Doğum Günü Sözleri
Doğum Günü Sözleri
Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum, beni üzmeden dön lütfen babacığım.. Seni seven yavrun..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. dur dur buldum 🙂 Doğum günün kutlu olsun ! https://www.nazlim.net/guzel-sozler/dogum-gunu-sozleri.html

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın.. Birlikte daha nice yaşlara…

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

FLUUUPPP! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana

Doğum Günü Sözleri Komik

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günü ya bugün güzel dilekler seni bulur.

Bir seni bir de boş dersleri sevdim. Bugün doğum günün. Bütün iyi dilekleri senin için diledim.

Her insan bir yıldızdır. Sen tam bir kutup yıldızı gibisin, yalnız ama güçlü, iyi ki varsın.

Mutluluklarin kaf dagi kadar yuksek uzuntulerin kibrit kadar kucuk olsun. Iyi ki dogdun. Dogum gunun kutlu olsun.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yillara, Iyi ki dogdun.

Ingilizce, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca. Dil onemli degil, nice mutlu yillara…

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakindir. Arada mesafe olsa da guzel gunler hep hatirlanir. Iyi ki dogdun.

Elma suyu portakal dogum gununde hoşca kal.

Bilmem hic yalan dolan boyle yaşarim ben inan.sevgim hediyem olsun sana. Iyi ki dogdun nice mutlu yillara.

Yagmuru unutmuş topraklarin yalvarişi gibi sessizce ama yurekten, dogum gununu kutlarim oylesine degil icten.

Birak duşunmeyi, birak uzuntuyu, at icinden butun kotu duygulari. Senin dogum gunun bugun ufle hadi mumlari

Umarim 100 senelik bir hayat yaşarsin ve bir gunde anlatirsin. Iyi ki dogdun arkadaşim

Dogum gunu kutlu olsun hep boyle melekler dogsun.

Elma dala asilsin, arkadaşim nasilsin, gecirdigimiz o gunler romanlarda yazilsin. Iyi ki dogdun

Bugun mutlu olursun, dertlerini unutursun. Dogum gunu bugun senin daha ne diye somurtursun.

Dogum Gunun sana tibbi şaşirtacak kadar saglik, melekleri kiskandiracak kadar mutluluk getirmesi dilegiyle. Iyi ki dogdun ve iyiki varsin.

Mendili ipek, kokusu mis cicek, her gun giysin ceşit ceşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugun dogan bir melek.

Deniz degil ki gonlum dalgalari kiyiya vursun. Dogum gunu unutmadim haberin olsun.

Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı ve yeni doğum günü sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Reklamlar

"Doğum Günü Sözleri" için yapılan yorumlar

  1. selnur   06 Ekim 2011 at 19:31

    dogum günün kutlu ve mutlu olsun dileklerin kabul olsun güzlerin sendende güzel cnm seni seviyorum !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.