Posts Tagged ‘shakira’

Shakira Rihanna Can’t Remember to Forget You Kamera Arkası Görüntüleri

Pazar, Şubat 2nd, 2014

Shakira Rihanna Can’t Remember to Forget You Kamera Arkası Görüntüleri Shakira’nın Rihanna ile birlikte seslendirdiği “Can’t Remember to Forget You” şarkısına çektiği klibin kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Uzun bir süredir üzerinde çalıştığı 10’uncu albümü “Shakira” için Rihanna ile düet yapan Kolombiyalı sanatçı, çıkış şarkısı olarak da bu parçayı seçmişti.

Shakira Direk Dansı ile Büyüledi Süper

Çarşamba, Haziran 8th, 2011

Shakira Direk Dansı ile Büyüledi Süper – Kalçaları ve kıvrak danslarıyla tanınan Kolombiya asıllı ünlü pop yıldızı Shakira, bu kez G-stringiyle yaptığı erotik direk dansıyla kendinden söz ettirecek. Rabiosa adlı single’ına video klip çeken 34 yaşındaki Shakira, bu kez bütün vücudunu titrettiği danslarıyla değil, erotik direk dansıyla medyanın ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Shakira Loca Şarkısı Dinle

Cumartesi, Mart 19th, 2011

Shakira Loca Şarkısı Dinle – Shakira Loca Dinle

Shakira Gypsy şarkısı klibi izle ateşli klip

Çarşamba, Mart 3rd, 2010

Shakira ile Nadal Gypsy şarkısına öyle bir klip çektilerki ateşli sahneleri ile bu klip uzun yıllar gümdenden düşmeyecek. İşte Shakira Gypsy şarkısı klibi: Tenis sahalarının yıldızı Rafael Nadal’ın ünlü şarkıcı ile birlikte kamera karşısına geçtiği klip ateşli sahneleriyle dikkat çekiyor. Shakira, ilk klibini Spy adlı şarkıya çektiği albümünde Pharral Williams ve Timbaland ile çalıştı.

Shakira Amerikalılara müzik ziyafeti verdi

Perşembe, Ekim 15th, 2009

Shakira Amerikalıları kendine hayran bırakan dansları ve showları eşliğinde Amerikada müzk şöleni verdi. Kıvrak dansları ve dolgun vücut hatlarıyla yürek hoplatan Kolombiyalı popçu Shakira, bu kez ABD’yi coşturdu. Kitleleri ekran başına çeken “Yıldızlarla Dans” yarışmasına konuk olan Shakira bildik danslarının yanı sıra, yarı köprü kurarak Japon usulü davul da çaldı.. Shakira’nın performansı, izleyicilere yarışmayı adeta […]