Posts Tagged ‘olivia wilde frikikleri’

Olivia Wilde Resimleri Fotoğrafları

Cumartesi, Mart 30th, 2013

Olivia Wilde Fotoğrafları Resimleri – Olivia Wilde Resimleri – Olivia Wilde Fotoları Olivia Wilde nin fotoğrafları Olivia Wildenin resimleri ve en güzel resimleri fotoları için buyrun; Olivia Wilde Yabancı Güzeller

Olivia Wilde Güzelim ama Aptal Değilim Dedi

Pazartesi, Temmuz 25th, 2011

Olivia Wilde Güzelim ama Aptal Değilim Dedi – Olivia Wilde Hollywood’da başarılı olmanın görünüşe bağlı olduğunu itiraf etti ancak kendisinin güzel bir ‘aptal’ olmadığını söyledi. Muhteşem ‘ Tron’ yıldızı, oyunculuk kabiliyeti yüzünden saygı görmenin harika olduğunu, Hollywood’da başarılı olmanın çoğu zaman görünüşe bağlı olduğunu, ancak kendisinin ‘aptal’ olmadığını da ısrarla belirtiyor. Aktris New York Times’a […]

Olivia Wilde Alpha Dog Sevişme Sahnesi

Salı, Şubat 15th, 2011

Olivia Wilde Alpha Dog Sevişme Sahnesi – Seksi yıldız Olivia Wilde 2006 yılında rol aldığı Alpha Dog filminde öyle cesur sahnelerde rol aldı ki… Biz de aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen seksi yıldızın o sahneleriniz sizlerle tekrar paylaşmak istedik.

Olivia Wilde üstsüz Pozlar Verdi

Perşembe, Şubat 3rd, 2011

Olivia Wilde üstsüz Pozlar Verdi – Olivia Wilde FHM Dergisine üstsüz Pozlar Verdi hemde ne Pozlar; Son yıllarda en seksi kadınlar listelerinin gediklisi haline gelen Amerikalı aktris Olivia Wilde, FHM Fransa için objektif karşısına geçti. 26 yaşındaki güzel yıldız, oldukça cesur pozlara imza attı.

Olivia Wilde Boxer Dergisine Çıplak Pozlar Verdi

Perşembe, Ocak 6th, 2011

Olivia Wilde Boxer Dergisine Çıplak Pozlar Verdi – Tron Legacy filminin ve House dizisinin yıldızı Olivia Wilde’ın GQ dergisi tarafından Ekim 2009 sayısında kullanılan pozları yeniden gündemde… Bu seksi pozlar, şimdi de Max dergisinin Ocak 2011 sayısında karşımıza çıktı.

Olivia Wilde Yine Çıplak Pozlar Verdi

Çarşamba, Aralık 29th, 2010

Olivia Wilde Yine Çıplak Pozlar Verdi – Olivia Wilde çıplak olmayı sevmiş olacakki yine çıplak pozlar vererek gündem yarattı.. Olivia Wilde çıplak fotoğrafları hayranlarını çok şaşırttı. House MD dizisiyle tüm dünyada şöhrete kuvuşan Olivia Wilde, Flaunt dergisine verdiği çıplak pozlarla magazin basını gündemine bomba gibi düştü.

Olivia Wilde Soyundu Çırılçıplak

Pazartesi, Aralık 6th, 2010

Olivia Wilde Soyundu Çırılçıplak – Wilde şimdi de Flaunt adlı dergiye kapak pozu verdi. Yus Tsai’nin objektifi karşısına geçen Wilde, dergiye özem hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar da yaptı.

Olivia Wilde elle dergisi resimleri fotoğrafları

Salı, Mart 2nd, 2010

Olivia Wilde seksi pozları resimleri fotoğrafları – Olivia Wilde elle dergisine verdiği seksi pozları ile dünya medyasında adından sıkça söz ettiren ünlülerden birisi. İşte Olivia Wilde elle dergisine verdiği o seksi pozlar;