Posts Tagged ‘marisa miller’

Marisa Miller Transparan Elbisesi Yüzünden Dava Açtı

Salı, Şubat 22nd, 2011

Marisa Miller Transparan Elbisesi Yüzünden Dava Açtı – 2008 yılında Sports Illustrated dergisinin ünlü bikini sayısına poz veren ABD’li model Marisa Miller, dergide yer almayan bu fotoğraflarının internete sızmasıyla şok yaşadı. Ünlü model, transparan bir kostümle poz verdiği fotoğrafların ortaya çıkması üzerine dergiye dava açmaya karar verdiğini açıkladı.

Marisa Miller Altsız Yakalandı

Çarşamba, Ocak 5th, 2011

Marisa Miller Altsız Yakalandı – Marisa millerin bu halini görenler iç çamaşırlarının nerede olduğunu sormadan edemediler.. Victoria’s Secret için St.Barts’ta fotoğraf çekimine katılan Marisa Miller üstünü değiştirken işte böyle yakalandı.

Marisa Miller Köpüklü Banyo Sefasında

Çarşamba, Ocak 5th, 2011

Marisa Miller Köpüklü Banyo Sefasında – Marisa Miller’in köpükler içinde yaptığı banyo sefası erkeklerinde gözlerinin bayram etmesine sebep oldu..

En Güzeli Marisa Miller Seçildi

Cumartesi, Ekim 16th, 2010

Dünyanın en ateşli ve en güzel kadınını mı merak ediyorsunuz. Bir dergi yaptığı araştırmalar sonucunda bu ismi belirledi ve Marisa Miller. Maksim dergisi tarafından dünyanın en ateşli kadını seçildi… GQ’da en seksi kadın ünvanını ona layık gördü, ayrıca bu isim Victoria’s Secret’in demirbaş mankenlerinden… Ünlü erkek dergisi FHM’de onu hakettiği konuma koydu, bu isim herkesinde […]

Marisa miller 2010 Victoria’s Secret resimleri fotoğrafları

Perşembe, Ekim 15th, 2009

Marisa Miller dünyanın en beğenilen mankenlerinden birisi ve devamlı Victoria’s Secret, katalog çekimlerinde onu kullanıyor. Mükemmel seksi vucudu ve düzgün fiziği ile görenleri kendine hayran bırakan Marisa millerin 2010 Victoria’s Secret katalog çekimlerinde verdiği pozları resimleri ve fotoğrafları bu sayfamızda bulabileceksiniz. Önce haberin ayrıntıları; Dünyanın gelmiş geçmiş en güzel topmodellerinden biri olarak gösterilen Amerikalı Marisa […]