Posts Tagged ‘kate upton’

Kate Upton Sports Illustrated 2013 Pozları ile Büyüledi

Cumartesi, Şubat 16th, 2013
203

Kate Upton Sports Illustrated 2013 Pozları ile Büyüledi Sports Illustrated dergisinde daha önce Irina Shayk Sports Illustrated resimleri yayınlamıştık şimdi ise muhteşem güzel Kate Upton resimleri yayınlıyoruz. Çekimler için -20’lere varan soğuk havada Antartika’da bikinili pozlar veren ABD’li model tüm erkeklerin içini ısıttı. Fotoğrafçı Derek Kettela tarafından pozlanan Kate Upton 2012 yılında da başarıyla Sports […]

Kate Upton Üstsüz Pozlarına Devam Ediyor

Perşembe, Mayıs 3rd, 2012

Kate Upton Üstsüz Pozlarına Devam Ediyor Kate Upton Çıplak Resimleri Kate Upton bu seferde enteresan resimleri ile karşımıza çıktı. İşte Kate Upton dan o fotoğraflar: Kate Upton’ın bu kıyafeti bazı kesimleri kızdırdı… ABD’li manken ve oyuncu Kate Upton’ın (19), “The Three Stooges” (Üç Ahbap Çavuş) adlı filmde giydiği, rahibe kıyafetlerinden esinlenerek tasarlanan mayosu dindarları kızdırdı.

Kate Upton Siyah Bikinisi ile çok Neşeli

Pazar, Nisan 15th, 2012

Kate Upton Siyah Bikinisi ile çok Neşeli Kate Upton havuz kenarında çocuklarla sohbet ediyor şakalaşıyor ve resimler çektiriyor. İşte Kate Upton’un tatil keyfi.

Kate Upton Paskalya Love Dergisi Pozları

Salı, Nisan 10th, 2012

Kate Upton Paskalya Love Dergisi Pozları Kate Upton Paskalya Resimleri Kate Upton Love Dergisi Pozları Ünlü model Kate Upton Paskalya kutlamaları için iç çamaşırları ile nefes kesen bir kılığa girdi.Seksi model Kate Upton Love dergisine Hristiyanların dini bayramı Paskalya için çarpıcı pozlar verdi.

Sports illustrated Swimsuit 2012 Takvimi Süper Resimleri

Salı, Şubat 14th, 2012

Sports illustrated Swimsuit 2012 Süper Resimler Sports illustrated Swimsuit Kate Upton sports illustrated 2012 takvimi Sports Illustrated tarafından her sene hazırlanan Swimsuit dergisinin 2012 yılı için hazırlanan baskısı yayınlandı. ABD’de 69 milyon kişi tarafından okunan spor dergisi Sports Illustrated’in yılda bir kez yayımladığı “Swimsuit’’ isimli özel mayo sayısının kapak fotoğrafı yayınlandı.Derginin kapağında geleceğin modeli olarak […]

Kate Upton Beach Bunny 2012 Katalog Çekimleri

Salı, Şubat 7th, 2012

Kate Upton Beach Bunny 2012 Katalog Çekimleri Kate Upton Beach Bunny 2012 Koleksiyonu Beach Bunny firmasının yeni bikini koleksiyonunu tanıtan ABD’li model Kate Upton (19), soğuk kış günlerinde taze bir esinti olarak çıktı karşımıza. Geçen yılın en çok iş yapan isimlerinden genç model, 2012’de de adından sıkça söz ettirecek gibi. İşte yepyeni koleksiyonla Kate Upton..

Kate Upton Jenna Leigh iç çamaşır Markası Fotoğrafları

Salı, Temmuz 5th, 2011

Kate Upton Jenna Leigh iç çamaşır Markası Fotoğrafları – Kate Upton’ın Jenna Leigh iç çamaşır markası için yaptığı fotoğraf çekimleri dünya basının büyük ilgi gördü!

Kate Upton Twitter için Fena Resimler Koydu

Salı, Nisan 12th, 2011

Kate Upton Twitter için Fena Resimler Koydu – Takipçilerinin bakması için yada takipçilerini sevindirmek için fena resimler ekledi twittere. Geçtiğimiz günlerde Sports Illustrated’ın 2011 sayısına verdiği pozlarla tüm dünyanın gözlerini üzerine çeviren Kate Upton, Twitter’daki takipçilerini bu fotoğrafla ödüllendirdi. 18 yaşındaki model, göğüslerini açarak poz verdi.

Kate Upton Kamera Arkası Çıplak Görüntüleri

Cumartesi, Mart 12th, 2011

Kate Upton Kamera Arkası Çıplak Görüntüleri – Kate Upton Sports Illustrated çekimlerinde kamera arkasındada çıplak çıplak dolaşmış. Kate Upton iç çamaşırı ve bikini üreticilerinin hücumuna uğradı. Seksi manken hemen her gün ayrı bir çekime gidiyor. 18 yaşındaki güzel mükemmel vücut hatlarıyla ilgi çekiyor. Upton’ın Sports Illustrated çekimlerinin kamera arkası görüntüleri de basına sızdı. Güzel manken […]

Kate Upton Yine Çok Acayip Pozlar Verdi

Çarşamba, Mart 9th, 2011

Kate Upton Yine Çok Acayip Pozlar Verdi – Kate Upton gelecekte adından sıkça söz ettireceğe benziyor.. Bu yıl adından oldukça söz ettireceğe benzeyen, Sports Illustrated dergisi için de oldukça cüretkar pozlar veren ABD’li manken Kate upton yine dudak uçuklatacak. İç çamaşırı markası Guess için yaptığı çekimle adını duyuran ve ardından plaj giyim markası Venus için […]