En Güzel Hande Ataizi Resimleri

En Güzel Hande Ataizi Resimleri

Hande Ataizinin en güzel resimlerini daha önce sitemize ekledikmi bilmiyorum ama sizler için yeniden sitemize ekliyoruz. Buyurun.

Hande Ataizi Bebeğini Düşürdü

Hande Ataizi Bebeğini Düşürdü – Hande Ataizi bebeğini düşük yaparak herkesi üzdü. İşte ayrıntılar;

HAMİLE olduğunu öğrendikten sonra Amerikalı gazeteci sevgilisi Benjamin Harvey ile evlilik hazırlıkları yapan ve bu nedenle de hiçbir dizi teklifini kabul etmeyen Hande Ataizi, bebeğinin karnında öldüğü haberiyle şoke oldu.

Önceki gün rutin kontroller için doktora giden Ataizi’nin bebeğinin kalbinin durduğu ortaya çıktı. Acil bir operasyon yapılan sanatçının 2.5 aylık bebeği kürtajla alındı.

Sevda Demirel: Hande Ataizi beni görünce kaçıyor

Sevda Demirel Hande Ataizinin kendisini görünce kaçtığını söyledi. Peki ne yapmıştıda Hande Ataizi sevda demirelden bu kadar korkuyor derseniz ? Sevda Demirel bir televizyon programında Hande Ataizine tokat atıp saldırmıştı..

2002 yılında ‘İkikere Kiki’ adlı programda Hande Ataizi’ne tokat atarak televizyon tarihine geçen Sevda Demirel’den kavga çıkartacak açıklamalar!

Dün gece “Ya Şimdi Ya Hiç” adlı programa konuk olan Demirel ” O günden beri Hande ile hiç görüşmedim. Kendisiyle Bodrum ve İstanbul’da karşılaştık karşı karşıya geldik ama kendisi anlayamadığım bir panik halinde hemen kaçtı. Olay o gün oldu ve bitti. Bir düşmanlık yok. Kaçmasına gerek yok. Ben onun o programda misafiriydim. Bana destek olması gerekirken gerekirken “Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda” deyince kendimi tutamadım” dedi.

Ne diyorsun sen
Olay Sevda Demirel’in “Şimdi aşk şarkısı söyleyeceğim. Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur” sözlerine Hande Ataizi’nin karşılık vermesiyle başladı. Ataizi’nin, “Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda” yanıtını vermesi, bir anda gerilimi yükseltti. Oturduğu yerden “Ne diyorsun sen’’ diyerek kalkan ve Hande Ataizi’ne tokat atan Sevda Demirel’in küfür ve hakaret ederek stüdyoyu terk etmesi, Ataizi kadar Cem Davran, Arto ve seyircileri de şaşkına çevirmişti.

Hande Ataizi: Bizi yanlış tanıtıyorsunuz

Hande Ataizi magazin basınında haber amaçlı kullanılan şeylere tepki gösterdi. Hande Ataizinin düzenli hayatı spor yapması kendine bakması haber değil ama ayağı kayıp kafasını yarsa haber, basından bir arkadaşla tartışsa haber dedi.

“Biz birebir fantezi objesiyiz” diyen Ataizi, magazinde ünlülerle ilgili yapılan inişli çıkışlı bir takım haberler nedeniyle kendilerinin farklı bir imaja büründürüldüğünü söyledi.

“Hande Ataizi sabah erken kalkıyor, sabah sporunu yapıyor, düzgün besleniyor haber değil ama ‘Ayağı kaydı düştü, oradan bilmem ne fırlattı, o ona laf söyledi’ şimdi bunlar drama unsuru taşıdığı için bunlar cazip geliyor” diye konuşan ünlü oyuncu, bütün magazincileri de aynı kefeye koymadığını belirtti.

BRUCE WİLLS’E BİLE YAPTILAR

Bu hafta Türkiye’ye gelen dünyaca ünlü star Bruce Wills’le ilgili bir örnek de veren Hande Ataizi, “Ona da Reina’da sinir krizi geçirdi, ağladı, yemekleri beğenmedi… Reina’nın sahibi de diyor ki Bruce Wills gelmedi ki benim mekanıma, sinir krizi geçirsin, yemekleri beğenmesin” diyerek geçenlerde kendisinin Altın Portakal heykelini barda unuttuğuyla ilgili habere gönderme yaptı.

UNUTMADIM DİYORUM ANLATAMIYORUM
Hande Ataizi, “Diyorum ki unutmadım. Resepsiyona bıraktım, bana gönderdiler diyorum. Kimse beni dinlemiyor” diyerek ısrarla unuttuğuna dair haberler yapıldığını söyledi ve “Unutmadım diyorum, sesimi duyuramıyorum” dedi.

Hande Ataizi evlenmek istiyor

Hande Ataizi çapkın kadın imajı ile daldan dala savrulurken şu günlerde durulmuş görülüyor ve evlilik istediğini söylüyor.

Evlenmeyi ve kalabalık bir aile kurmayı hayal eden Hande Ataizi umudunu yitirmediğini söylüyor.

”BENİ SEVECEK ERKEĞİ BULACAĞIM”

Hande Ataizi ”Benim hala umudum var. Günün birinde beni çok sevecek bir erkek bulacağım ve ondan tam 3 çocuk doğracağım. Filip’ten ayrılmamızın nedeni; evlenmek istememdi. O da belirsiz cümleler kurunca olmadı. 1.5 yıllık ilişki bitti” dedi.

Magazin

Hande Ataizi Resimleri Fotoğrafları

Hande Ataizi Fotoğrafları Resimleri – Hande Ataizi ResimleriHande Ataizi Fotoları

Hande Ataizi nin fotoğrafları Hande Ataizinin resimleri ve en güzel resimleri fotoları için buyrun;