Posts Tagged ‘Gisele Bundchen’

Candice Swanepoel En iyi Dostum Gisele Bündchen Dedi

Cumartesi, Mart 5th, 2011

Candice Swanepoel En iyi Dostum Gisele Bündchen Dedi – Candice Swanepoel arkadaşlarını sıraladı ama en iyisinin de kim olduğunu belirtmeden geçmedi. Victoria’s Secret’in meleklerinden Candice Swanepoel, İtalyan Gente Dergisi için birbirinden seksi pozlar verdi. 22 yaşındaki Swanepoel, Victoria’s Secret’in diğer meleklerinden Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio’nun kendisine çok iyi davrandığını, ancak asıl dostunun Gisele Bündchen […]

Gisele Bundchen İstanbula Gelecek

Pazar, Şubat 13th, 2011

Gisele Bundchen İstanbula Gelecek – Ipanema markası için sandalet tasarlayan Gisele Bündchen, yeni koleksiyonunu tanıtmak için nisan ayında İstanbul’a gelecek. Top model, resmi sitesinde yaptığı açıklamada “Bu Türkiye’ye ilk ziyaretim olacak. İstanbul’a giderek Ipanema koleksiyonunu tanıtacağım için çok heyecanlıyım” dedi.

Gisele Bundchen Arabada Soyunurken Yakalandı

Çarşamba, Aralık 1st, 2010

Gisele Bundchen Arabada soyunurken paparazzilere bol bol frikik verdi. Hemde ne frikikler işte Gisele Bundchen’in arabadaki o halleri.. Dünyanın en çok kazanan mankeni Gisele Bundchen Karayipler’e bağlı St.Barts Adası’nda sokakta mini şortuyla görülünce kendisini adım adım takip eden paparazziler bu anları kaçırmadı. Bundchen’in aracın içinde soyunup giyinmesi de görenleri şoke etti.