Özlem Yücel Frame Yarışmasında Yine Frikik Verdi

Özlem Yücel Frame Yarışmasında Yine Frikik Verdi – TNT kanalında yayınlanan Frame yarışmasında frikik yarışı aldı başını gidiyor. Özlem Yücel bir kez daha frikik verdi.

Geçen hafta tangasıyla yakalanan Özlem bu kez daha da açıldı. Özlem Yücel gelen tepkilere aldırmadan bildiği yolda ilerliyor.

TNT’nin en cesur yarışmacısı Özlem Yücel, geçtiğimiz günlerde tangalı görüntüleriyle dikkat çekmişti. Birinci olmasında da bu frikiklerinin payı olduğu iddia edilmiş, diğer yarışmacılar ona tepki göstermişti. Özlem yine kameralara kötü yakalandı.Frame Türkiye Yarışmasında Soyundu Birinci Oldu

Frame Türkiye Yarışmasında Soyundu Birinci Oldu – Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu’nun sunduğu, TNT’de yayınlanan “Frame Türkiye”de 18 kişi yarışıyor. Altı farklı şehirde bulunan kameralarla dolu evlerde yaşayan yarışmacılar, www.frameturkiye.com adresi üzerinden de 7 gün 24 saat boyunca izleniyor.En fazla izlenen evin 150 bin TL kazanacağı yarışmada ilk eleme olaylı oldu. İstanbul evinden Mustafa’nın elendiği ilk haftanın birincisi ise Antalya evi oldu. Ancak bu sonuç, diğer evlerdeki yarışmacıları ayağa kaldırdı.‘SOYUNUP GİTAR ÇALACAĞIM’
Rakipleri, Antalya evinin birinciliğini, orada yaşayan Özlem Yücel’in giyim tarzına bağladı. Ankara evindeki yarışmacılar “Kırmızı çamaşıra hayır”, Eskişehir’dekiler ise “Tanga tunga” sloganları atarak tepkilerini dile getirdi.

İstanbul’daki evde yaşayan müzisyen Orçun da “Ben de bundan sonra çıplak gitar çalacağım” dedi. Özlem Yücel ise kendini “Bu benim doğal halim. Evimde nasılsam, burada da aynı şekilde yaşıyorum. Kıskananlar çatlasın” diyerek savundu.

Mynet