Posts Tagged ‘Candice Swanepoel foto galerisi’

Candice Swanepoel Miami Tatilinde Nefes Kesti

Salı, Mayıs 28th, 2013

Candice Swanepoel Miami Tatilinde Nefes Kesti Victoria’s Secret’ın gözde modeli Candice Swanepoel tatilin tadını sevgilisiyle Miami’de çıkardı.

Candice Swanepoel Lush Dergisi için Üstsüz Pozlar Verdi

Perşembe, Mayıs 31st, 2012

Candice Swanepoel Lush Dergisi için Üstsüz Pozlar Verdi Candice Swanepoel üstsüz soyundu Candice Swanepoel soyundu çırıl çıplak Victoria Secret’ın meleği Candice Swanepoel, Lush dergisi için üstsüz pozlar verdi. Çekimler metalik renkteki likralı pantolonu ve eldivenleriyle fütüristik bir temada yapıldı. Güney Afrikalı model farklı bir coğrafya algısını yaratan çekimler ününü uzaya taşıyabilir.

Candice Swanepoel Victoria’s Secret Bikinileri ile Nefes Kesti

Perşembe, Mayıs 3rd, 2012

Candice Swanepoel Victoria’s Secret Bikinileri ile Nefes Kesti Candice Swanepoel Victoria’s Secret Bikini Resimleri Victoria’s Secret’ın 23 yaşındaki Güney Afrikalı modeli Candice Swanepoel, St. Barts’da kumsalın tozunu attırıyor. Candice Swanepoel Victoria’s Secret bikinilerinin tanıtımı için seksi pozlar verdi. Victoria’s Secret’ın güzel meleği plajda şapka ve renkli bikinileriyle pozlar verdi. Swanepoel’in çekimler sırasındaki sempatik halleri ise […]

Candice Swanepoel GQ Dergisine Soyundu

Çarşamba, Mart 28th, 2012

Candice Swanepoel GQ Dergisine Soyundu Candice Swanepoel GQ Dergisine Çıplak Pozlar Verdi Dünyaca ünlü model Candice Swanepoel, GQ dergisine cesur pozlar verirken çarpıcı açıklamalarda da bulundu. Seksi model, okul yıllarında arkadaşları tarafından alay konusu olduğunu ancak sonradan manken olarak onlardan çok güzel intikam aldığını söyledi.

Candice Swanepoel Reklam Filmi Çıplak Resimleri

Salı, Haziran 7th, 2011

Candice Swanepoel Reklam Filmi Çıplak Resimleri – Victoria’s Secret modeli Candice Swanepoel, CFDA moda ödüllerinin reklam filmi için çırılçıplak kamera karşısına geçti… Victoria’s Secret’ın son keşiflerinden, Güney Afrikalı model Candice Swanepoel, bir süre önce firmanın yeni sezon bikini tanıtımındaki aşırı zayıf görüntüsü yüzünden hayli eleştiri almış ve sözleşmesinin iptal edilebileceği iddia edilmişti. Dedikodular karşısında sessiz […]