Posts Tagged ‘bar refaeli’

Bar Refaeli Go Style Dergisi için Soyundu

Cumartesi, Mayıs 4th, 2013

Bar Refaeli Go Style Dergisi için Soyundu 27 yaşındaki İsrailli top model Bar Refaeli, Go Style adlı magazin dedrgisi için birbirinde seksi pozlar verdi. İşte o fotoğraflar.

Bar Rafaeli GQ Dergisi Muhteşem Pozları

Çarşamba, Aralık 7th, 2011

Bar Rafaeli GQ Dergisi Muhteşem Pozları GQ 2011 Eylül’ünde sayfalarına poz veren İsrail asıllı model Bar Refaeli’yi sevdi. Victoria’s Secret’ın ünlü yüzü 2012’nin Ocak sayısı için yeniden GQ’ya özel bir çekim yaptı. Dergi 26 yaşındaki İsrailli güzel için Tel Aviv’e gönderme yaparak ‘Belle Aviv’ başlığını attı.

Bar Refaeli Fotoğrafları

Pazartesi, Temmuz 25th, 2011

Bar Refaeli Fotoğrafları – Bar Refaeli mükemmel fotoğrafları ve resimleri ile dünyanın en güzel mankenlerinden birisi olduğunu kanıtlamış görünüyor.

Bar Refaeli David Fisher ile Aşk Tatilinde

Pazartesi, Temmuz 25th, 2011

Bar Refaeli David Fisher ile Aşk Tatilinde – Dünyanın en güzel mankenlerinden birisi olan Bar Refaeli sevgilisi ile tatilde. Leonardo Dicaprio tarafından terk edildikten sonra David Fisher ile aşk yaşayan model Bar Refaeli, İtalya’da güzelliğini gözler önüne serdi. Altı yıllık sevgilisi Leonardo Dicaprio tarafından Blake Lively için terk edilen Bar Refaeli, İtalya’da adeta nispet yaptı. […]

Bar Refaeli Esquire Magazine için Soyundu

Pazartesi, Ocak 17th, 2011

Bar Refaeli Esquire Magazin Dergisi için Çırılçıplak Soyundu – Leonardo DiCaprio’nun bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı top model sevgilisi Bar Reafeli, Esquire Magazin için soyundu… Güzelliği ve seksiliği ile baş döndüren Bar olay yaratan karelere imza attı..

Bar Rafaeli üstsüz Çırılçıplak

Cuma, Aralık 3rd, 2010

Bar Refaeli üstsüz Çırılçıplak – Leonardo DiCaprio’yla bir dargın bir barışık ilişkisiyle de gündeme gelen ünlü top model Bar Rafaeli bir video klip için soyundu. Siyah beyaz klipte çırıl çıplak pozlar veren Rafaeli, daha önce de çıplak pozları için kendisine tepki veren Leonardo DiCaprio’yu bu kez de kızdıracak gibi görünüyor.

Bar Rafaeli Elle dergisi için soyundu

Çarşamba, Mart 24th, 2010

Bar Rafaeli Rusyada yayınlanan elle dergisine soyunarak birbirinden çarpıcı ve seksi resimler verdi. Çekimlerde oldukça rahat tavırlar sergileyen israilli manken herkesi büyüledi. Buyrun detaylar ve Bar Rafaeli fotoğrafları resimleri; Bir yandan defileler bir yandan moda çekimleri derken ünlü dergiler de Refaeli’nin peşinden koşuyor. Ünlü aktör Leonardo DiCaprio ile yaşadığı ilişkiyle de konuşulan Moss, Rusya’da yayınlanan […]

En güzel ve seksi kalçalı kadınlar ünlüler

Perşembe, Ekim 22nd, 2009

Seksi kalçası ile ünlü mankenler ve ünlüler arasından sizler için bazılarını seçtik. İşte en güzel ve seksi kalçalı kadınlar ünlüler; Bar Rafaeli Emmanuelle Chriqui Rachel Bilson Nikki Ziering Kate Hudson Brooke Burke Isla Fisher Natalie Portman Peki ya siz bu resimlerden sonra hangisini seçtiniz, Sizce en seksi kalça hangi ünlüde? Aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Bar Rafaelli Sabah Tümer’in konuğu oldu

Cuma, Eylül 25th, 2009

Bar Rafaelli CNNtürk’te yayınlanan Saba Tümer ile bu gece programına konuk oldu. Bar Rafaelli gerçektende çok güzel bir kızmış, programı izleyenler bunu farkedeceklerdir. İşte o programdan enteresan detaylar; 23-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ‘Fashionable Istanbul’ etkinliği nedeniyle Türkiye’ye gelen ünlü top model Bar Rafaelli, CNNTURK’te Saba Tümer’in programına konuk oldu. Doğan Holding’in medya […]

Bar Refaeli reina’da eğlendi

Pazartesi, Ağustos 24th, 2009

Fotoğraf çekimleri için istanbula gelen dünyaca ünlü top model Bar Rafaeli reinada bol bol eğlendi. Dört yıllık sevgilisi Leonardo Di Caprio’dan kısa süre önce ayrılan dünyanın en ünlü top modellerinden Bar Refaeli, fotoğraf çekimi için geldiği İstanbul’dan eğlenerek ayrıldı. Annesi ile havaalanına gitmeden önce gecelere akan ünlü manken, ismini arkadaşlarından duyduğu Reina’ya gitti. Mekanda fotoğraflarının […]