Posts Tagged ‘bar refaeli foto galerisi’

Bar Refaeli Go Style Dergisi için Soyundu

Cumartesi, Mayıs 4th, 2013

Bar Refaeli Go Style Dergisi için Soyundu 27 yaşındaki İsrailli top model Bar Refaeli, Go Style adlı magazin dedrgisi için birbirinde seksi pozlar verdi. İşte o fotoğraflar.

Bar Rafaeli GQ Dergisi Muhteşem Pozları

Çarşamba, Aralık 7th, 2011

Bar Rafaeli GQ Dergisi Muhteşem Pozları GQ 2011 Eylül’ünde sayfalarına poz veren İsrail asıllı model Bar Refaeli’yi sevdi. Victoria’s Secret’ın ünlü yüzü 2012’nin Ocak sayısı için yeniden GQ’ya özel bir çekim yaptı. Dergi 26 yaşındaki İsrailli güzel için Tel Aviv’e gönderme yaparak ‘Belle Aviv’ başlığını attı.

Bar Refaeli Fotoğrafları

Pazartesi, Temmuz 25th, 2011

Bar Refaeli Fotoğrafları – Bar Refaeli mükemmel fotoğrafları ve resimleri ile dünyanın en güzel mankenlerinden birisi olduğunu kanıtlamış görünüyor.

Bar Refaeli David Fisher ile Aşk Tatilinde

Pazartesi, Temmuz 25th, 2011

Bar Refaeli David Fisher ile Aşk Tatilinde – Dünyanın en güzel mankenlerinden birisi olan Bar Refaeli sevgilisi ile tatilde. Leonardo Dicaprio tarafından terk edildikten sonra David Fisher ile aşk yaşayan model Bar Refaeli, İtalya’da güzelliğini gözler önüne serdi. Altı yıllık sevgilisi Leonardo Dicaprio tarafından Blake Lively için terk edilen Bar Refaeli, İtalya’da adeta nispet yaptı. […]