Kocasını internette chat yaparken aldattı sonu ölüm oldu

loading...

Artık evliliklerinde baş düşmanı olmaya başladı internet ve bu sanal ortamda erkeklerin veya kadınların en çok kıskandıkları şey, başka birisi ile eşinin Chat yani Sohbet yapması.

Başka birisi derken, aldatılma manasında başka birisi. Bakın ne olmuş haberi okuyun;

Eşini başka bir erkekle sanal sohbette yakalayan adam, ‘öldün sen’ diyerek dehşet saçtı.. 8 yıllık eşini internette Türkiye’deki bir başka erkekle sohbet ederken yakalayan koca, ‘öldün sen’ deyip dehşet saçtı..

İngiltere’de dönercilik yapan 35 yaşındaki Kemal Doğan, sekiz yıllık eşi 23 yaşındaki Aygül Doğan’ı 10 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Savcılık iddianamesine göre olay şöyle gelişti: 1997’de Türkiye’de evlenen Kemal ve Aygül Doğan çifti Londra’da yaşamaya başladı. Ancak çiftin çocukları olmadı. Doğan, eşini bir internet cafede Türkiye’deki bir başka erkekle sohbet ederken yakaladı. Kemal Doğan’a göre, eşi “giydiği açık kıyafetlerle kameradan vücudunu teşhir ediyordu.” Doğan, karısını dışarı çıkardı ve eve doğru yürümeye başladılar. Aygül, yolda eşinden özür dilese de, Doğan’ın yanıtı ’Öldün sen’oldu. Eve geldiklerinde eşini 10 yerinden bıçaklayarak öldüren Doğan polise teslim oldu. Tutuklu yargılanan Türk kebapçının 20 yıl hapsi isteniyor.

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun