Chat yapan eşini camide bıçakladı

loading...

Evde kocaları olmadığı zaman kadınlar artık internetten çıkmaz oluyorlar ve bir sohbet odaları haberi de Kütahya’dan geldi. Karısını chat yaparken gören adam eşini camide bıçakladı. İşte haberimizin ayrıntıları;

KÜTAHYA’da Balıklı Mahallesi’nde önceki gece 00.30’da, iddiaya göre Erhan Ulu (29), eve geldiğinde kendisi gibi porselen fabrikasında işçi olarak çalışan eşi Esra Ulu’yu (24) internette bir kişiyle chat yaparken görünce kıskançlık krizine girdi. Çıkan tartışmanın ardından Esra Ulu 2 yaşındaki oğlunu alıp dışarı çıktı. Tartışma sokakta da devam etti. Erhan Ulu, evlerinin yakınındaki Balıklı Camii avlusuna kucağında çocuğu ile birlikte giden eşine bıçakla saldırdı. Genç kadın boğazından yaralandı. Eşi kanlar içinde yere yığılırken, Erhan Ulu kaçtı. Vatandaşların ihbarıyla gelen sağlık görevlilerinin müdahalesine rağmen, Esra Ulu kurtarılamadı. Kaçan koca sabaha karşı yakalandı.

Cami avlusuna saklandı

Görgü tanıkları, polise verdikleri ifadede, Esra Ulu’nun kucağında çocuğuyla koşarak evden çıkıp 20 metre mesafedeki Balıklı Camii’ne saklandığını söyleyerek, “ Çocuk ağlayınca kadının yeri belli oldu. Eşi de avluya girip bıçakladı” dedi.

Evdeki internet olayına bir çözüm bulmak gerektiğini düşünmeye başladım artık. Hem evli kadınlar hemde evli erkekler için arkadaş arama yerine dönüştü internet. Bakalım daha ne haberler duyacağız bu konuda.

http://sohbet.nazlim.net

Tags:

One Response to “Chat yapan eşini camide bıçakladı”

1. Sesli Says:

Artık insanlarımız çok geri vites yapıyor editör kardeşim ben şahsen acıyorum böyle yaşanan olaylara of diyorum başkada bir şey demiyorum güncel haberin içinde teşekkür ederim.

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun