Chat yapan eşin kalbine bıçak

Chat yapan eşin kalbine bıçak

Buyurun arkadaşlar işte bir Chat haberi daha ve bu seferde boşanmayla bitmemiş bu sefer ölümle sonuçlanmış. Mesele aslında basit gece kendisi yatarken karısının internette başkaları ile chat yaptığını gören koca karısını öldürüyor. İşte haberin detayları :


Gece eşini internette sohbet yaparken yakalayan koca, aldatıldığı duygusuna kapıldı. Kıskançlık krizine giren koca bıçakla saldırdı, ilk bıçak kırıldı, ikinci bıçak 2 çocuk annesi kadının kalbine saplandı.

Samsun’un Canik ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü’nde teknisyen olarak çalışan 2 çocuk babası Ahmet Candan (47), internette chat yapan eşi Büşra Candan’ı (44) kendisini aldattığı şüphesiyle takibe aldı. Önceki gece eşini yine chat yaparken yakalayınca ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine mutfaktan bıçak alan Ahmet Candan eşine vurmaya başladı. Bıçağın kadının vücudunda kırılması üzerine ikinci bir bıçak daha alarak vurmaya devam eden Ahmet Candan, bıçağı eşinin kalbine saplayıp bıraktı.

Oğlunun gözleri önünde

Gözleri önünde babası tarafından annesi bıçaklanan 12 yaşındaki C., korku ve panik içinde evden çıkarak yaklaşık 50 metre ileride bulunan Çiftlik polis noktasına ulaşıp bekçiye, “Babam annemi bıçakladı. Yardım edin” dedi. Bunun üzerine kısa sürede eve gelen polislere kapıyı Ahmet Candan açtı. İlk belirlemelere göre göğüs hizasında 12 bıçak yarası bulunan ve kanlar içinde yatan kadına sağlık ekipleri müdahale etti ancak kurtaramadı.

Bilgisayar incelemede

Polise verdiği ilk ifadesinde, eşini kendisini aldattığı için öldürdüğünü söyleyen Ahmet Candan tutuklandı. Evde yapılan incelemenin ardından polis bilgisayar kasasına el koydu. Birsen Candan’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Gazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir