Kelly Brook transparan elbisesi ile büyüledi

Kelly Brook transparan elbisesi ile büyüledi Kelly Brook Güzelliğini sekse borçlu olduğunu söyledi

İngiliz fotoğrafçı Kate Orne için objektif karşısına geçen manken Kelly Brook transparan elbisesi ve güzelliği ile nefes kesti.

Genç kızların vücutlarıyla barışık olmayı öğrenmesi gerektiğini ifade eden Brook “Formumu korumak için otomobil kullanmıyorum, her yere yürüyerek gidiyorum ve bol bol seks yapıyorum.

Toksinlerden arınmak için de buhar banyosu yapmayı ihmal etmiyorum” diye konuştu. Brook, 1 yılı aşkın süredir rugby oyuncusu Thom Evans’la birlikte.

Geçen ay düşük yaptıktan sonra uzun süre ortalıkta görünmeyen seksi model ve oyuncu Kelly Brook, sevgilisiyle çıktığı Mykonos tatilinde tacize uğradı. Erkek arkadaşı Thom Evans’la birlikte denizin ve güneşin tadını çıkaran 31 yaşındaki model, çıplak bir adamın kendisine cinsel organını göstermesi üzerine ne yapacağını şaşırdı! Gazetecilere mutluluk pozları veren ve yaşadığı travmanın izlerini atlattığı mesajını veren Brook’un eski formundan uzak olduğu da gözlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir