Aşkın seyir defteri

loading...

Aşkın seyir defteri

Aşk hayatınızda bazı şeyler sizi rahatsız ediyorsa ve yatak odanızda bazı hareketlerden dolayı utanıyorsanız bu yazı size bazı tüyolar verecektir.

Sevişirken, eşinizin sizi izlemesinden rahatsız oluyorsanız, şimdi vereceğimiz egzersizi adım adım izleyin. Kısa zamanda utangaçlığınızı yeneceksiniz.

Bu tür sorunla başa çıkmanın en iyi yolu, adım adım gidebileceğiniz bir dizi aşama saptamaktır. Bir aşama iyice içnize sinmedikçe bir sonrakine asla geçmeyin. Sonraki aşama sizi fazlasıyla huzursuz ediyorsa o gün durun.

Daha uyarılmış, daha gevşek olduğunuz bir gün, belki de bir kadeh içki eşliğinde yeniden deneyin. Hazır değilseniz kendinizi zorlamayın. Ama makul bir kararlılıkla ilerlemekten de vazgeçmeyin. Eğer herhangi bir aşamada kesin olarak tıkanıyorsanız bir uzmana başvurmaktan da çekinmeyin. İşte size bu güne kadar pek çok kadının işine yaramış bulunan bir dizi egzersiz:

1. Tamamen giyinik durumda partnerinizle yanyana yatıp erotik bir dergi veya bir kitap okuyun. Çıplak bir erkekle kadını birlikte gösteren sayfaları tercih edin.

2. Partnerinizle birlikte çıplak olarak yatağa yatın. Işıkları kapatın ve üzerinize bir yorgan örtün.

3. Partnerinizle birlikte çıplak olarak yatağa yatın. Işıkları açık bırakın ama örtünmeyin.

4. Aydınlıkta ve örtünmeden yatın.

5. Aydınlıkta partnerinizin önünde soyunun.

6. Partnerinizin önünde çıplak dolaşın.

7. Partnerinizin önünde soyunup giyinin ve onu çıplak vücudunuz hakkında konuşmaya teşvik edin.

8. Aydınlıkta çıplak olarak sevişin.

Listede ilerledikçe daha sonraki aşamalar hakkında fanteziler oluşturmaya başlıyorsanız, bundan korkmayın. Bu iyiye işarettir.

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun