Paris Hilton Hırsız Korkusunu Bir Türlü Yenemedi

Paris Hilton Hırsız Korkusunu Bir Türlü Yenemedi – Paris Hilton, geçen yıl evinde bir adam tarafından uğradığı silahlı saldırının korkusunu üzerinden bir türlü atamıyor.

Paris Hilton geçen yıl evinde bir adam tarafından bıçaklı saldırıya uğradıktan sonra yaşadığı korkuyu atlatamıyor. Star gittiği her yere korumasını da götürüyor.

İddiaya göre Nathan Lee Parada, sosyete güzeli evine girmeye çalıştığı sırada evindeydi. Hilton’un erkek arkadaşı Cy Waits Parada’yla karşılaşınca polisler gelene kadar onu tutmuştu.

Yaşadıklarını sosyal paylaşım sitesi Twitter’da anlatan 29 yaşındaki Hilton, dışarıdan gelen bir gürültüye uyandığını ve güvenlik kamerası görüntülerine baktığında pencerede elinde iki tane bıçak olan bir adam gördüğünü söylemişti.

Hilton, şüphelinin polis tarafından tutuklanma anını da Twitter’dan hayranlarıyla paylaşmıştı.

Hilton reality programı ‘The World According To Paris’te şöyle anlattı:

“Caddede yürürken, bir yere giderken veya imza verirken kimin ne niyetle size yakalaşacağını bilemiyorsunuz. Evime elinde bir bıçakla girmeye çalışan biri oldu. Eğer gerçekten başarabilseydi ne yapardı? Bunu hep düşünüyorum.”

Parada bu ayın sonunda 3 yıllık hapis cezasına başlayacak.

Hilton’un söz konusu davası Los Angeles’ta görüldüğü sırada ise James Rainford isimli bir kişinin saldırısına uğramıştı.

Waits’in koluna yapışan ve bağırmaya başlayan Rainford, ünlü çifti hayli korkuturken, Hilton’un getirmişti.

Bu olayın ardından Rainford’un şimdi de saldırı suçundan üç yıl hapis cezasıyla yargılanması bekleniyor.

Ekolay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir