Deniz Seki Sevgilisi Ali Turan Aşkı Görüntülendi

Deniz Seki Sevgilisi Ali Turan Aşkı Görüntülendi – Deniz Seki ve futbolcu sevgilisi Ali turan ilk kez görüntülendi.

Bir süredir Deniz Seki ile ünlü futbolcu Ali Turan’ın birlikte oldukları iddia ediliyordu. İkili, söylentileri net bir dille yalanlamış hatta Deniz Seki, “Bundan sonra benim yanımda göreceğiniz kişi eşim olacaktır” şeklinde konuşmuştu.

Ancak, Deniz Seki ve Ali Turan Venedik’e giderken Magazin D kamerasına yakalandı. Kamerayı görünce neye uğradığını şaşıran ikili, tek kelime bile konuşmadan hızla uçağa doğru yol aldı.

SAATLERCE OTELDE MAHSUR KALDILAR
Geçtiğimiz çarşamba günü saat 09.00’da İstanbul-Venedik uçağına bilet alan ünlü çift, uçağı kaçırınca saatlerce havalimanının yanındaki otelde beklemek zorunda kaldı. Aynı gün saat 16.00’da kalkan uçağa yeniden bilet alan Deniz Seki ve Ali Turan’ın aşklarını gözlerden uzak yaşamak için Venedik’e gittikleri öğrenildi.

İddiaya girmiş
Antalyaspor’da top koşturan Ali Turan’ın futbolcu arkadaşlarıyla “Deniz Seki’yle birlikte olacağına dair” iddiaya girdiği öne sürüldü. Söylenenlere göre Turan, kendisine “Sen Deniz Seki’yle birlikte olamazsın” diyen arkadaşlarıyla iddiaya girdi. Ve genç futbolcu, kazandığı Venedik tatiline sevgilisini de götürdü.

Ekolay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir