İşte İbrahim Tatlısesin Vurulma Anı

loading...

İşte İbrahim Tatlısesin Vurulma Anı – İbrahim tatlısesin suikaste uğradığı anın fotoğraflarına ulaşıldı. İşte sizlere ibrahim Tatlısesin başından vurulma anının fotoğrafları;

Güvenlik kamerasındaki görüntüler saldırının profesyonelce planlandığını gösteriyor.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Maslak’taki Beyaz TV stüdyolarında İbo Şov programının çekimleri bittikten sonra asistanı ile plazadan çıkıyor.

Hürriyet gazetesinin ulaştığı kamera görüntülerinde, Nurol Plaza’dan asistanı Buket Çakıcı ile ayrılan Tatlıses iki hayranı ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra saat 00.15’te Mercedes’in ön koltuğuna, şoförünün yanına oturuyor. Korumaları da arkasındaki Fiat Doblo ile hareket ediyorlar.

Saat tam 00.16’da Fiat Linea gri otomobil Tatlıses’in aracının önünden geçerken yavaşlıyor ve Kalaşnikof tüfekle ateş açılıyor.

Saldırganlar Büyükdere Caddesi’ne kaçarken Tatlıses’in şoförü de gaza basıp hastanenin yolunu tutuyor.

İlk belirlemelere göre saldırı anında Kalaşnikof’la 11 kez ateş edildi. Tatlıses ve Çakıcı, ilk olarak Özel Levent Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılar, buradan ambulansla Maslak Acıbadem Hastanesi’ne sevk edildi.

Acıbadem Hastanesi’nde ameliyata alınan İbrahim Tatlıses ve Buket Çakıcı’nın durumları ağır.

Tatlıses, ilk ameliyatın ardından kısa bir süre sonra iki kez daha ameliyat edildi. Üçüncü kez ameliyat edilen şarkıcı yeniden yoğun bakıma alındı.

Mynet

Tags: ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun