Defne Joy Foster Biyografisi Kimdir

Defne Joy Foster Biyografisi Kimdir – Defne Joy Foster Biyografi – Defne Joy Foster Kimdir – Defne Joy Foster Hayatı – Defne Joy Foster Hayat Hikayesi Yaşamı;

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979’da İncirlik’te doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008’de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran 2009’da Can Kılıç adında bir oğlu olmuştur. 2 Şubat 2011 tarihinde Caddebostan’daki evinde ölü bulunmuştur.

İlk olarak Kral TV DJ’yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yapmıştır. Ardından dizi oyunculuğuna başlamıştır. Uzunca bir süre Sihirli Annem adlı dizide Eda karakterini canlandırmıştır. Oyunculuğun dışında bir süre tekrar program sunmuştur. tv8’de yayınlanan Bir İş İçin Lazım adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sunmuştur. Bunun dışında bir TRT programı olan Çeyiz Şov’u sunmuştur. Ayrıca Kanal 7’de “Zula” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Son olarak Acun Ilıcalı’nın sunup, yapımını üstlendiği Yok Böyle Dans adlı programda yarışmacı olarak katılmıştı.

Oyunculuk
Ruhsar (1997)
Beyaz Yalanlar (2000)
Sihirli Annem (2003-2006)
Selena (2008)
Hayal ve Gerçek (2007)
Sunuculuk
Çeyiz Show
Çat Kapı
Bir İş İçin Lazım
NTV Yeşil Ekran
Uzman Avı
Zula
Yarışmacı
Yok Böyle Dans (2010)

60 thoughts on “Defne Joy Foster Biyografisi Kimdir

1. ya bayılıyodum o kadına bir gün tanışma umudum vardı ama olmadı çok iyi birisiydi o dünyanın en neşe dolu insanıydı şaka gibi inanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

2. çok zor bir ölüm halen kendimi toparlayamadım. her namaz kılmazmda sana dua edeceyim kadersiz güzel insan

3. defne neden öldüğünü anlamadım ama beni o kadar seviyorum ki ölmene göz yaşlarıyla karşılık verdim hayır ölemessin ölmedin değilmi ne olur baa cevap verirmisin seni çok seviyoruz bunu unutma olur mu seni tüm Türkiye çççççoooookkkkk sseevviiyyoorruuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz…………

4. sabah uyandım fox çalarken açtım bir anda karşımda defne joyun resimleri şok oldum kanalları gezdin şakadır bu yaaa dedim internete koşdum açtım sitelere bakıyorum herkez aynı haber bir an düşündüm ve üzüldüm hayat bu kada kısa dedim allah rahmet eylesin o kıpır kıpır kızı kara toprak nasıl alıcak içine anlamadım

5. yha çok üzgünüm gerçekten defne joy fosterında bizim köyde adana incirlik doğumlu olduğunuda yeni öğrendim hatta bi ara bizim mahalledede oturmuşlar komşularımız öyle söylüyorlar gerçekten ben defne joy fosterı çok seviyordum ablam yokama ablam olarak görüyordum:(hepimizin başı sağolsun nur içinde yatsın mekanı cennet olsun )

6. ben çok seviyorum güzel bir kız inşallah mekanı cennetlik olur keşke ölmeseydi çocunada üzüldüm nasıl acı verici çok çokçok çok severdim defne ablayı

7. ŞOKTAYIM… SABAH KALKTIM KOLTUĞUN ÜSTÜNE OTURDUM SABAHIN SEDASINI İZLİYORUM REKLAMLAR BAŞLADI DEFNE ABLA VE ÇOCUĞU EKRANA ÇIKTILAR ‘AYYYYYYYY!DEDİM BAKTIM YAZIYO ‘TÜRKİYE ŞOKTA DEFNE JOY FOSTER CADDEBOSTANDA ÖLÜ BULUNDU’YAZIYO DEDİM KESSİN ŞAKA YAPIYORLAR SABAHIN SEDASINA GELECEK DEDİM BAKTIM DİYER KANALLARA HERKES ONU BAHSEDİYOR ŞOKTAYIM HALA KÜÇÜÇÜK ÇOCUĞU VAR YAA ALLAH RAHMET EYLESİN ALLAHIM HERKESE SABIR VERSİN ABLAM GİBİYDİ ABLAMI KAYBETMİŞ GİBİ OLDUM…..

8. benim bi ablam yok olmasını çok isterdim ama ben kimseyi kendime bi abla olarak bu kadar yakın hissetmemiştim. ama kendime tam bi abla bulmuşken oda beni bırakıp gitti gitmed
    se olmazmıydı şimdi gitti ne oldu yani tüm türkiyenin sevdiği insanlar herkesin elinden kayıp gitmelimi sihirli annemi seyrederken onu bi büyüyümüz ablamız olarak yok böyle danssı seyrederken bir dansçı olarak tanıdık bu gün benim doğum günüm ve ben hiç bir doğum günümde bu kadar üzgün değildim ama geçen haftaki çarşambadan sonra sanki öldümde yeni doğdum bu gün nereye baksam defneyi hatırlıyorum şimdi ne olucak 1.5 yaşındaki oğlu annesini sadece fotoğraflardan ve yok böyle danstan tanıyıcak.kocası hayat arkadaşını kaybetti. bi insanın canın yarısının gitmesi ne demektir belki bilmem ama düşününce hayal edebiliyorum . ben şimdi 12 yaşımı bitirdim keşke doğum günüme böyle girmeseydim pastamı üflerken dilek dileyeceğim zaman defnenin ailesine kocasına çocuğuna ve yakınlarına sabır vermesini diliyicem… şunu bilinki defne tüm türkiye için aklımıza her geldiğinde onu hep çok iyi hatırlıyıcaz onu çok seviyorum inşallah defne gibi astım kırızınden kimse ölmez.ama o gece belki defene alkol kullanmasaydı astım krizi geçirmezdi ben şu hayatta eğer ilerde defnenin oğlu can ile karşılaşırsam ona şunu söylerdim annesinin ne kadar yufka yürekli ne kadar iyi kalpli ne kadar güzel ve ailesine düşkün olduğunu söylemek isterdim can büyüyünce çok yakışıklı bir erkek olucağına inanıyorum sözümü bitirmeden önce şunu söylemek isterdim annesi, babası, dayısı ,kocası, oğlu ve tüm sevenlerine sabır diler allah rahmet etsin der mekanı cennet olsun dersim…seni seviyorum defneeeeeeeeeeeeeeeeee….

9. bende şoktayım ya çook üzüldüm ablam gibiydi şimdi arkasında daha küçüçük bebek bırakıp gitti allah ramet eylesin allah herkese sabır versin …

10. DELİ DOLU HAREKETLİ BİR İNSAN DI AİLESİNE BAŞ SAGLIĞI DİLİYORUM TÜRKİYE YASTA SEVEN NE KATILIYORUM MEKANI CENNET OLSUN KEŞKE SİHİRLİ ANNEMDEKİ GİBİ BİR SİHİR YAPSADA DÖNSE ARAMIZA

11. !..HerKez neŞe doLu bu deLi kıZı kayBettiqi iÇin çoK üzqüN Ben oNu çoK SeviyoRDumm haLada seVioRum O benim iÇin öLmedi MeKaNı cenneT oLSun ruHuna fatiHa..! :'(

12. Sana ölüm yakışmadı herkezi gülme krizine tutan kız şimdi kara toprakta hala şimdi şoktayım san ki bir şaka inanamıyorum seni hiç unutmayacağız seni çok seviyorum defne abla bunu demek çok acı ama mekanın cennet olsun bütün sevenlerin başı sağ olsun seni hiçççççççç unutmayacağız DEFNE ABLA :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((((((((((

13. evli ve 1 çocuk annesi ama sabah saat 5 te gazetecinin evinde ne işi var.ve gazeteci onu yıkıyor.ve diyorki duygusal anlar yaşadık ama herhangi bir ilişki olmadı bu eşine yapılmış bir saygısızlıktır

14. şoktayım resmen ağladım çok eğlenceli çocuk gibi biriydi gencecikti… yazık oldu… allah annesine babasına kocasına ve en önemliside evladına bin kere sabır versin…. allah rahmet eylesin… mekanı cennet olsun…… 🙁 🙁 hala şoktayım… ruhuna el fatiha…. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 hala üzgünüm ya… 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

15. allah rahmet eylesin çok üzücü bir haberdi allah ailesine sabır versin ben hala büyük bir şoktayım

16. Şu an kendimi çok kötü hissediyorum nasıl öldün senin gibi iyi senin gibi tatlı iyi bir insan ölnüce ne yapılır defne joy ? Ne kadar ağladım bi bilsen hala ağlmaktayım sen ölmüş olamassın sensiz ne yapar Türkiye? Senin gibi tatlı bir insan gerçekten öldü mü şoktayım dayanamıyorum. Ben 12 yaşındayım her gün senin SİHİRLİ ANNEM adlı dizini izliyorum ve seni çook eğlenceli buluyorum. Diyeceğim tek şey ALLAH RAHMET EYLESİN Annene ve seni benim gibi seven herkese ALLAH SABIR VERSİN diyorum :'(

17. defne jos foster sen öldüğünden beri kendimi çok kötü hissediyorum seni çoook seviyorum sennin öldüğüne inanamıyorum seni çokk seviyorum allah rahmet eylesin :'(

18. ŞOKTAYIM… SABAH KALKTIM KOLTUĞUN ÜSTÜNE OTURDUM SABAHIN SEDASINI İZLİYORUM REKLAMLAR BAŞLADI DEFNE ABLA VE ÇOCUĞU EKRANA ÇIKTILAR ‘AYYYYYYYY!DEDİM BAKTIM YAZIYO ‘TÜRKİYE ŞOKTA DEFNE JOY FOSTER CADDEBOSTANDA ÖLÜ BULUNDU’YAZIYO DEDİM KESSİN ŞAKA YAPIYORLAR SABAHIN SEDASINA GELECEK DEDİM BAKTIM DİYER KANALLARA HERKES ONU BAHSEDİYOR ŞOKTAYIM HALA KÜÇÜÇÜK ÇOCUĞU VAR YAA ALLAH RAHMET EYLESİN ALLAHIM HERKESE SABIR VERSİN ABLAM GİBİYDİ ABLAMI KAYBETMİŞ GİBİ OLDUM…..

19. bende çok seviyorum arkadaşlar bizler ruhuna bir fatiha okuyup göndersek umarım oda çokk sevinir mekanıda cennet olur bizlerden okumak düşer ALLAH rahmet eylesin ailesinede sabır versin yavrusunada ALLAHIM hep yardımcısı olsun

20. defnem aşkım cnm defne ablam sen benim herşeyimdin canımablam neden öldün ölüm sana yakışmadı defne bu gün seni ziharete gelicegeim mekanın cennet olsun …

21. offf çoq üzüldüm defne joy hayranıydım
    hala defne gözümün önünde şaka gibi keşke şaka olsaydı allah rahmet eylesin
    mekanı cennet olsn amin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir