Defne Joy Foster Biyografisi Kimdir

Defne Joy Foster Biyografisi Kimdir – Defne Joy Foster Biyografi – Defne Joy Foster Kimdir – Defne Joy Foster Hayatı – Defne Joy Foster Hayat Hikayesi Yaşamı;

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, 2 Mayıs 1979’da İncirlik’te doğdu. Ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulunda okumuştur. 2008’de İlker Yasin Solmaz ile evlenmiş ve bu evlilikten 13 Haziran 2009’da Can Kılıç adında bir oğlu olmuştur. 2 Şubat 2011 tarihinde Caddebostan’daki evinde ölü bulunmuştur.

İlk olarak Kral TV DJ’yi olarak ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yapmıştır. Ardından dizi oyunculuğuna başlamıştır. Uzunca bir süre Sihirli Annem adlı dizide Eda karakterini canlandırmıştır. Oyunculuğun dışında bir süre tekrar program sunmuştur. tv8’de yayınlanan Bir İş İçin Lazım adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sunmuştur. Bunun dışında bir TRT programı olan Çeyiz Şov’u sunmuştur. Ayrıca Kanal 7’de “Zula” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Son olarak Acun Ilıcalı’nın sunup, yapımını üstlendiği Yok Böyle Dans adlı programda yarışmacı olarak katılmıştı.

Oyunculuk
Ruhsar (1997)
Beyaz Yalanlar (2000)
Sihirli Annem (2003-2006)
Selena (2008)
Hayal ve Gerçek (2007)
Sunuculuk
Çeyiz Show
Çat Kapı
Bir İş İçin Lazım
NTV Yeşil Ekran
Uzman Avı
Zula
Yarışmacı
Yok Böyle Dans (2010)

60 thoughts on “Defne Joy Foster Biyografisi Kimdir

1. bide allah rahmet eylesin uzun bir süre yurt dişinda olduğumdan yeni oğrendim ondan öyle diyorum siz benim kusuruma bakmayın üzüntümden ne dediğimi bilmiyorum..:(

2. senin öldüğünü duydupum an çok üzüldüm.seni çok seviyodum ve hala seveceğim.allah rahmet eylesin. ailesine allah sabır versin.seni seviyoruz kalbimizdesinnnnnnnnnnnn…

3. ben senin ölümünden sonra çokk agladım kimse benim kadar üzülmemiştir ölümüneee.hiç inanamadım çok şaşırdımm:

4. seni bilsen nekadar çook özlediğimi…senin ölümün beni çok üzdü.sen periydin periler ölmezdi.ama öldün.hayal ve gerçek dizizsinde öbür tafarta görevliydin.şimdi ise öldün.bir insan olarak gittin.orda noluyo nasılsın bilimiyoruz sen cennetlikmisin cehennemlikmisn Allah bilir. sen öldün defne periydin ölmezdin ama öldün nolduu!!!

5. defne ablamm bende seni çokkkk seviyorum amaaa çoooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sn hiç merak etme adını yaşatacağım …………. Mekanın cennet olsun allahım günahlarını affetsiiin

6. Hayatı boyunca sürekli gülen güldüren bir insandı.Allah rahmet eylesin Defne ablamıza.Allah günahlarını affestsin.Mekanı cennet olsun.Dua edeli Defne ablamıza.Allah ailesine sabır versin.

7. allah ailesine eşine sabır versin ne diyelm ne derler herseye çare var ölüme yok bzmde gtcegimiz yer orası ama ne dym işte grnce çk üzüldm çocugu daha küçück yavrum ya ona çk üzldm yavrusna allahtn ailesne sabr ihsan eylesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir