Kızlığım hala bende mi yoksa bozulmuş mudur?

loading...

Kızlığım hala bende mi yoksa bozulmuş mudur? – Buse kullanıcısı tarafından sorulan Kızlığım hala bende mi yoksa bozulmuş mudur sorusu ve soruya verilen cevap;

Ben 17 yaşındayım ve sevdiğim çocukla önden ilişkiye girdik , ama vajinamdan hiç kan gelmedi. Nedenini bilmiyorum ve bunun yüzünden defalarca kavga ettik yok başkasıyla yaptın kızlığın bozukmuş bana yalan söyledin falan filan diye , bana yardımcı olrsanız çok mutlu olurum , sizce kan gelmemesinin sebebi nedir ? Kızlığım hala bende mi yoksa bozulmuş mudur?? Bana ulaşırsanız sevinirim.

Soruya Aşağıdaki Yorum bölümünden Cevaplar Yazabilirsiniz..

Tags: , , , , , , ,

2 Responses to “Kızlığım hala bende mi yoksa bozulmuş mudur?”

1. elif ahenk cizen Says:

Kan gelmediyse bozulmamıştır. Bununda 3 farklı sebebi olabilir. Kızlık zarı dediğimiz şey biz küçükken çok ince oluyor ve çocukluktaki düşme sakaltlanmalarda kendiliğinden patlayabiliyor. Böyle bir durumla karşıkarşıa olabilirsin. 2. durum kendin mastürbasyon yaparken patlatmış olabilirsin ama ertesi gün zaten rengl olduğun için yada bu gibi bir sebepten kanın kızlık kanı olduğunu anlamamış olabilirsin. Bir Diğer durum ise Kızlık zarları bazı kişilerde esnek olur yani çok zorlamadan üst üsüte cinsel ilişkiye girmeden patlamaz. Anlıyacağın hala kız olma ihtimalinde yüksek. Ama bir jinekoloğa danış derim.Sevgiler..

2. efe Says:

daha önce mastürbasyon yaptysan olabilr ya da sewgilinin ki kçktür zorlamamstr

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun