Cinsellik duygusallığı öldürür mü?

loading...

Cinsellik duygusallığı öldürür mü – Posta Gazetesi yazarı Haydar Dümene sorulan Cinsellik duygusallığı öldürür mü sorusu ve soruya verilen cevap;

18 yaşında bir gencim. Benim sorunum kız arkadaşımdan uzak olmak. O İstanbul’da bense Adana’da yaşıyorum. Kız arkadaşımla 4 aydır hep telefonda görüşüyoruz. Birbirimizi çok seviyoruz. Aramızda çok sıkı duygusal bağlar oluştu. Bir araya gelince duygusallık daha da artacak. Biz cinselliği de yaşayacağız. Cinselliğin duygusallığı öldürmesinden korkuyorum. Ne olur bana yardım edin. İkisini nasıl dengede tutabilirim?

CEVAP Değerli okurum, cinsellik duygusallığı niye öldürsün ki? Aksine daha da güçlendirir. Duygusallık bir yemeğe duyulan istek gibidir. O yemeğin tabaktaki iştah açan güzel görünümü. Cinsellik de o yemeği yemek. Damağın, midenin doyumu, mutluluğu, bedenin de bundan enerji kazanmasıdır.
Aslında biri ötekinden ayrılmaz. Tek başına cinsellik ya da tek başına duygusallık, moda deyimle çelik çomak oynamak gibidir. İkisini birleştirdiğin zaman amaç hedefe damardan girer.

Tags: , , , , , , ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun