Peaches Geldof tek gecelik ilişkisi fotoğrafları resimleri

Peaches Geldof’un tek gecelik yaşadığı kaçamağın fotoğrafları resimleri basına sızdı ve babasının başını çok ağrıtacağa benziyor. Peki kimdir bu Peaches Geldof ve haber yapılacak neyi var beraber detaylıca bakalım;

Ünlü müzisyen ve Live AID projesinin mimarı Bob Geldof’un kızı Peaches’in başı; geçen kasım ayında yaşadığı tek gecelik kaçamak yüzünden derde girdi.

21 yaşındaki Geldof’un Los Angeles’te kaçamak yaptığı genç adam yaşadıkları özel gecede çekilen fotoğrafları İnternette yayınlayınca skandal çıktı.

İddialara göre mankenlik ve moda tasarımcılığı yapan Peaches Geldof, Los Angeles’ta ismi Ben olarak açıklanan bir Amerikalı ile tanıştı.

Ben’in İnternette anlattıklarına göre ikili yaşadıkları tek gecelik kaçamak sırasında uyuşturucu kullandı. Hatta Ben uyuşturucudan önce Viagra aldı.

Sabaha karşı saat 2:00 sıramarında Peaches ile karşılaştığını yazan Ben, “Önce Peaches’in yatağında çıplak biçimde dans ettiğimizi hatırlıyorum” diye yazdı.

Uyuşturcu ve seks alemi yaptıklarını, daha sonra da Geldof’un kendisini Hollywood’daki Scientology tarikatının merkezine götürdüğünü anlatan Ben “Saunaya girdik ve kendimizi tüm pisliklerimizden arındırdık” diye yazdı.
Görüyorsunuz işte çok masum çok güzel görünen güzellikler yatak odasına girince nasılda bir anda çirkinleşebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir