Hilal Cebeci: Eurovision şarkı yarışmasına ben gitmeliyim

loading...

Erovision şarkı yarışması için adaylar belli olurken Hilal Cebeci Eurovisiona asıl ben gitmeliyim diyerek herkesi şaşırttı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Hilal Cebeci bu çıkışı ile yine magazin basınının gündemine oturdu.

Son günlerde gündemden düşmeyen ‘Eurovision’da Türkiye’yi kim temsil edecek?’ tartışmalarına Hilal Cebeci de dahil oldu. Şarkıcı, Eurovision için adı geçenleri topa tuttu. Yalın, Hande Yener, Nazan Öncel, Burcu Güneş ve Ziynet Sali gibi isimlerin Eurovision’da temsilcimiz olacakları haberlerini kendilerinin yaydığını, belirten Cebeci, “Bunlar gündeme gelmek için basit numaralar” dedi.

Şarkıcı, ‘Dünyaya farklı bir şov sunacağım’ diyenlerin samimi olmadığını belirterek, “Türkiye’yi temsil etme amaçları yok. Tek düşündükleri, para. Ben tek kuruş almadan ülkemi temsil ederim. Hodri meydan!” dedi. Cebeci ekledi: “Bu işe talip olanlar canlı yayında şarkılarını söylemeli, ülkemizi temil edecek kişiyi de halkın vereceği oylar belirlemeli.”

Benim ilk aklıma gelen gelen şey; adaylar belli iken böyle bir çıkış yapmasının sebebini merak etmem oldu. Yine gündemmi yaratılmaya çalışılıyor acaba.

Hilal Cebeci resimleri fotoğrafları için buyrun

KARACABEY

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun