Polat Alemdar Nuriş kardeşlere 3 milyon dalar verdimi

loading...

Bütün internet siteleri neredeyse bu haberle çalkalanıyor. Kurtlar vadisi pusu dizisinin kabadayısı Polat Alemdar Nuri Ergin’e 3 milyon dalar vermiş deniyor. İşte detaylar;

Pana Film, Sözcü gazetesinde çıkan “Kurtlar Vadisi’nden Nuriş’e 3 Milyon $” başlıklı haberi “gerçek dışı ve hayal ürünü” olarak niteledi.

Pana Film tarafından yapılan açıklamada, “Sözcü Gazetesi’nin 4 Eylül 2009 Cuma günkü nüshasında ‘Kurtlar Vadisi’nden Nuriş’e 3 Milyon $’ başlığıyla yayınlanan habere konu olan iddialar, bütünüyle gerçek dışı ve hayal ürünüdür” denildi.

Açıklamada ayrıca, bu türden iddialar ve haberler karşısında Pana Film’in tüm hukuki haklarını kullanacağı belirtildi.

Sözcü gazetesinde çıkan haberde, Karagümrük çetesinin “Nuriş” lakaplı hapisteki lideri Nuri Ergin’in “Kurtlar Vadisi” dizisinde kendisinin kötü gösterilmesine sinirlenip dizinin yapımcıları Raci ve Necati Şaşmaz kardeşleri tehdit ettiği, bunun üzerine önce korumaları artıran Şaşmaz kardeşlerin sonra kendileri gibi Elazığlı olan Mehmet Ağar’ı devreye sokarak Nuri Ergin’e 3 milyon dolar gönderdikleri ifade ediliyordu.

Böyle bir yalanlama gelmiş ama kimse inanmak istemiyor henüz. Doğrumu acaba söylenenler Kurtlar vadisi pusu parayı ödemişmidir sizce?

Tags: , , , , , ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun