Hamileyim diyerek gençleri tuzağa düşürüyordu

loading...

İzmirde birlikte olduğu gençleri hamileyim ben diyerek tuzağa düşüren ve sonrada kürtaj parası alan bir genç kız yakalandı. Artık onur şeref felan gibi duyguları yitirmişiz sanırım. Önüne gelenle yatmak moda olmuş Türkiyede.

Türk sinemalarının klasik seneryolarındaki fakir ama onurlu kız tarihe karıştı. İzmir’de bir kız, iki genci aşk tuzağına düşürdü. Birlikte olduğu gençlerden bir süre sonra hamileyim diye kürtaj parası aldı

BU GECEYİ BENİMLE GEÇİRMEK İSTER MİSİN
Zengin erkek, fakir kızlı Türk film seneryoları tersyüz oldu. İzmir’de, fabrikatör ailenin üniversite öğrencisi 19 yaşındaki oğulları A.M., gittiği barda tanıştığı 23 yaşındaki S.Ç. adlı kıza telefon numarasını verdi. Bir süre sonra genç kızdan, “Bu geceyi benimle geçirmek ister misin?” mesajı alan A.M. teklifi kabul edip kızla evine gitti. İkili, burada cinsel ilişkiye girdi. Bir ay içinde bir kaç kez daha A.M. ile birlikte olan genç kız, daha sonra ilişkiyi bitirdi. Ama ayrıldıktan 1 ay sonra delikanlıyı arayarak, hamile kaldığını söyledi. Korku ve panik içinde, S.Ç. ile buluşan genç, hamile raporlarını gördükten sonra çocuğun aldırılmasını istedi. Ancak burada devreye genç kızın babası A.Ç. girdi.

100 BİN İSTEDİ 20 BİN ALDI
Tuzağa düşen genç, durumu ailesine anlatarak yardım istedi. Genç kız ve babası ise önce nikah dedi. Ardından da evlilik olmazsa, kürtaj masraflarını ve 100 TL istedi. Baba-kız, zengin aileyi çocuğu dünyaya getirip DNA testi yaptırarak babalık davası açmakla tehdit etti. Pazarlık sonucu 20 bin TL ile kürtaj masraflarının ödenmesi konusunda anlaşmaya varıldı. Yapılan kürtajın ardından aile parayı ödedi.

S.Ç.’nin, ailesi zengin başka bir genci de tuzağa düşürüp para aldığı iddia edildi.

KARACABEY

Tags: , , ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun