Behlül ile bihteri bahçede kim gördü?

loading...

Aşk-ı memnu dizisinin bu haftaki bölümünü izledik ama dizide bahçede Behlül ile Bihter’i gören kişi kimdi göremedik. Bu konu hakkında çeşitli yorumlar var ama baştaki olasılık ise Nihal. Daha sonra Bihterin annesi Firdevs. Daha sonra ise Beşir ve çocukların dadıları gelmekte.

Peki bu konuda kullanıcılar neler söylüyorlar bakalım;

firdevs gördü,küpeyi takacak bihtere,

bnce kimse görmedi çünkü yani ilkten görülmeleri çok acaip olur bnce nihal görmeli

kim ne derse desin nihal gördüüü!! bunu gerçekten biliyorum BİZDEN KAÇMAZ programında söyledi

romana göre gidiyorsa nihal görecek arkadaşlar

bence kesinlikle firdevs gördü..Çünkü o zaten birşeylerin farkındaydı en sonundada herşeyi bu sahne ile anladı..eminimki gördüklerinide kimseye söylemicek bihtere şantaj yapıcak gibime geliyor..Beşir veya Nihal görmedi sanırım..yahu öle bi fragman yapmışlarki zaten yeni bölümünün tahmin etmek iyice zorlaşıyor..ama tekrar diyorum Bihter ile Behlülü Firdevs gördü

bence adnan görse bihterin sacını başını yolsa ne güzel olur

walla bence kimse göremedi.tabureyi kedi de düşürmedi.nihal bahçede yürürken bayıldı tabure de böylece düştü.hatırlarsanız nihal öss yüzünden bayılıp duruyordu zaten.topuklu ayakkabı derseniz de topuklu ayakkabıyı nihal de giymiş olabilir çünkü giderek açılıp saçıldı bölümün sonlarına doğru(behlüle gezmeler falan)onun topuklu giymesi imkansız değil yani.ama göremedi bnce çünkü o sırada bayıldı.

kitaba göre beşir görüyür ancak hangi uyarlanmış film kitaba bağlı kaldı tamamen topuklu ayakkabı sesiydi bu açıdan firdevs ancak dediğim gibi kitepte beşir görüyor ve sırrı saklarken verem oluyor üzüntüden bu sırrı taşıyamıyor sanırsam en sonunda adnana o söylüyor.VE BİHTER İNTAAR EDİYOR GÜZEL KADIN YA UMARIM DİZİDEBÖYLE BİRŞEY OLMAZ SANMAM…bence firdevs görür kızının ve kendi ihtibarı pahasına bu sırrı gücünün yettiği kadar taşır yani onun için doğru olanını yapar

nilal göremez çünkü nilay öğrenince dizi bitecek ve sonra adnan bey sonra da bihter intahar edecek

nihal görüyor zaten beşhir olamaz çünkü topuklu ayakabı sesi geliyor bahçeye hizmetçilerin evinden çıkıyor zaten atölyedeyken saksı devriliyor nihalde sesi duyup o tarafa yöneliyor ve olayın şokuyla kendi önünde duran saksıyı deviriyor çünkü kendisi behlüle aşık yeterince açıklama yaptım

Onları Gören BEŞİR O KADAR.Firdevs Hanım Matmazel Heo Yanıltmadır.Bi Kere Katya Nerden Biliyo Onların Bahçede Olduğunu Sırf Kandırma olsun Diye.ZATEN bEN 1975DEKİ Aşkı Memnuyuda İzledim Ordada Beşir Görüyo.Artık Kapansın bu Konu.Beşir Görecek.

bence goren bıhterın annesı fakat ziyagillerin parasından mahrum kalmamak için hiçbiersey soylemıyecek hatta bunu fırsata cevırıp bıhterı tehtıd etmeye baslayacak

kitaba sadık kalınacaksa eğer beşir görücek ikisinide ama söyleyemicek,daha sonra nihal farklı bi olayla ikisi arasındaki ilişkiyi öğrenecek veeee sonrası sürpriz

arkadaşlar biraz mantıklı olalım.Nihalin Görme olasılığı yok.nihal oraya niye gitsin.nihal evde geziniyo.behlülü arıyo.olmadı bahçeye çıkar ama o kadar gidemez.tahmin edemez.asıl önemli ayrıntı behlül ve bihter bahçede iken bi şeyler kırdılar işte bu sesi beşir duyacak ve oraya kadar gitcek.bu yüzden beşir görecek….

Evet arkadaşlar yorumlar bu şekilde sizde yorum yapmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Tags: , , , ,

10 Responses to “Behlül ile bihteri bahçede kim gördü?”

1. demet Says:

kesın ve ksın frıvdevıs hanım gordu

2. KARACABEY Says:

Bence beşir gördü çünkü garip hareketleri var.

3. Bahae Says:

bence Adnan bey ve Madmoiselle birlikte gördüler. Bu ikili cünkü birbirine cok yaklasiyor bu bölümde. Ayrica Adnan bey Bihterin yerde olan elbisesini kaldirip kokluyor. Buda ilginc bi sahneydi. Madmoisellede ayrica cok mutlu bi görüntü sergiliyor. Sanki sirrin ortaya cikmasi yavas yavas onu sevindiriyor gibi ve Adnan ile bi sir paylasmasi cok hosuna gider gibi. hemde böyle bi sir. Bence dizinini son bölümüne kadar behlül ile bihter bilmicek sirrin ortaya ciktigini ve adnan beyi bu sirri uzun zamandir bildigini. Adnan bey bihteri “Küpe” gibi gizemli olaylar ile deli edicek ve bu sekilde intikamini alicak!

4. kübra Says:

bence firdes hanım beşir ve makbazel gördü nihal görmedi

5. merve Says:

bnce beşir gördu yada bahcıvan

6. FEARLESS Says:

EBESİNİN SEYSİ GÖRDÜ KİM GÖRDÜYSE GÖRDÜ BU MİLLETİN BASKA DERDİ Mİ KALMADI KAÇAR BEHLÜLLE KAŞAR BİHETİ KOVALASIN !!1

7. melis Says:

bence beşir gördüüü….

8. tuqc€€€ Says:

firdews qördü

9. selin Says:

tabi ben gördüm 😀

10. ömer Says:

a.q bu alemin uleyyyn 😀

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun