Paris Hilton Aptal Sarışın değilim oynuyorum dedi

loading...

Paris Hilton aslında aptal sarışın değilmiş çünkü kendisi bu şekilde görünerek daha fazla para kazandığını söyleyerek, bu benim işime geliyor oynuyorum dedi. Bakın Paris Hilton ile ilgili haberin detayları şu şekilde;

Kendi hayatını anlatan TV programına konuşan Paris Hilton, aptal ya da fahişe ruhlu olmadığını söyledi. Hilton, ‘Böyle yaparak iyi para kazanıyorum’ dedi….

HILTON  otellerinin varisi Paris Hilton, en sonunda baklayı ağzından çıkardı. Salı günü Amerikan müzik kanalı MTV’de prömiyeri yapılan ve kendi hayatını anlatan “Paris, not France” (Paris, Fransa Değil) adlı programda konuşan Hilton, çoğunluğun zannettiği gibi aptal ya da fahişe ruhlu olmadığını söyledi. Hilton “Kameralar önünde gördüğünüz Paris Hilton, benim yarattığım bir tiplemeden ibaret. Aslında bu, bir taraftan çok iyi. Ama öte yandan insanların beni aklı beş karış havada bir mirasyedi olarak görmesini istemiyorum. Ancak bu benim yarattığım markanın bir parçası. Böyle yaparak iyi para kazanıyorum” diye konuştu. Her zaman Prenses Diana gibi kadınları örnek aldığını, ama asla onlar gibi olamayacağını bildiğini söyleyen Hilton, “Aile sahibi olmak istiyorum. Normal olmak istiyorum. Mutlu olmak istiyorum” dedi.


Vay be diyesimiz geliyor ama numara yapıyor mu yapmıyor mu belli değil. Peki ya sizce bellimi?

Bu yazımız forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir ve KARACABEY tarafından yazılmıştır.

Tags: ,

Bu yazimiza yorumunuzu ekleyebilirsiniz Buyrun