Değer verici msn nickleri nickler

Değer veren değer verici msn nickleri – Karşısınızdakine değer verdiğinizi msn nicklerinize yazarak belirtin ve sizin ona ne kadar değer verdiğinizi niklerinizde görüp anlasın. İşte değer verici nickler;

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir

€nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN

BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!

Aşkımız için dünyayı yıkarım, Yeri göğe katarım, o da olmazsa gülüm, kendimi yakarım.

ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!

H£R CanL! öLümü TatacaqTır

HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA, HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ…!!!

Laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbini güzelliği gibi geçsin.Sevenlerin için iyiki varsın.

SESİN KULAĞIMDA YANKILANIR,NEFESİN ENSEMDE,ÇOK ÖZLEMİŞİM SENİ,FARKETMEMİŞİM MEĞERSE…!!!

Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstümüze yağar. ama rengarenk gökkuşağı da yağmurdan sonra çıkar…

๑۩۞۩๑ ҳҲ̸ҳ. haDi qurTar ßeni ßu @z@pTann ๑۩۞۩๑ ҳҲ̸ҳ.

DeN!izler soNsUzDUr ama sewg!m Kadar değil, güneş ısıtır ama seniN kadar değil… Herke$ sever ama benim kadar değil..!!!

bana aşkı veren sendin sonra alıp giden sendin

Şiir yazmak seni sevmek kadar gÜzel olsaydI sana değil ama senin için yazdığım binlerce şiirlere aşık olurdum

SEN + BEN = BİRİZ SEN – BEN = HİCİZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ

HANİ SADECE ÖLÜM AYIRIRDI BİZİ, SÖYLE SEVGİLİM…HANGİMIZ ÖLDÜ

HAYATTA BAZI FIRSATLAR VARDIR Kİ , SADECE BİR KEZ KARŞIMIZA ÇIKAR.DEĞERİNİ BİLEMEZSEK KAÇIP GİDERLER.VE BİR DAHA GERİ GELMEZLER…

DEĞER VERDİĞİM İNSANLARIN HİÇBİRİ DEĞERLERİNİ ANLAMADILAR…ZATEN DEĞER VERMEYEDE DEĞMEZLERMİŞŞŞŞŞ…

HAYATIMDA DEĞER VERDİĞİM NE KADAR ÇOK İNSAN VARSA DEĞER GOREMEDİĞİM DE O KADAR ÇOK İNSAN VAR…

gözlerini kapat ve bana bak ben diye gördüğün ne varsa senin yokluğun aslında!!!

3 kuRu$Luq !n$aNa 5 kuRu$Luq déqér wéR!R$hén qéR!yé qaLaN 2 kuEu$uyLA $hén! $aTar:(:(:(

ςσк özüя diLiγσяuм єLiηi тuттuğuм iςiη,ςσк özüя diLiγσяuм qözüηє вaктığıм iςiη,ςσк özüя diLiγσяuм Sєηi adaм γєяiηє кσγup Sєωdiğiм iςiη {= N-Y-Z =}

∂σѕтυη ∂σѕтυм∂υя, ∂üşмαηıη ∂üşмαηıм

°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸B!R kElİmE yEtEr GeRiSi LaFtIR°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸

Yazılan bir hatıra, Yerlere atılmasın, Kıymetini bilmeyen, Eline almasın.

sen bir gün gideceksen eğer keşke hiç gelmeseydin senin yokluğun benim için bir kayıp.

Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.

2 thoughts on “Değer verici msn nickleri nickler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir