Monica Bellucci: Seksi olmaktan gurur duyuyorum

Monica Bellucci biliyorsunuz dünyada beğenilen en sexi kadınlardan bir kaç tanesi. Bana soracak olursanız belkide en seksisi.
Sinemanın en güzel kadınları arasında gösterilen Monica Bellucci, seksi olmaktan gurur duyduğunu açıkladı

Dönüş Yok’taki ünlü tecavüz sahnesiyle hafızalara kazınan, “Matrix Reloaded” gibi birçok önemli filmde rol alan ünlü oyuncu Monica Bellucci, Esquire dergisine verdiği röportajda erkeklerin rüyalarını süsleyen güzelliğiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Sinemada seks figürü olmaktan dolayı suçluluk duymadığını belirten İtalyan oyuncu, “Vücudum benim için çok önemli. Yüzüm, kollarım, bacaklarım, ellerim… Kısacası vücudumun her bölümünü seviyorum. Seksi olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Bugün bir kadın seksiyse ona suçluluk duygusu yüklenmeye çalışılıyor. Bu çok saçma, güzelseniz bundan kurtuluş yok” dedi.

Paul Giamatti ve Clive Owen ile başrolünü paylaştığı “Shoot ‘Em Up” filminin çekimlerine devam eden ünlü oyuncu, yine aynı röportajda güçlü ve ihtiraslı kadınları oynamaktan mutluluk duyduğunu belirtti:

“İtalyan kadınlarının genelde güçlü karakterli oldukları söylenir. Bence bu durum sadece İtalyan kadınlarıyla sınırlı değil. Bir kadın içindeki gücü keşfederse her şeyi başarabilir. Ben de içimdeki gücü keşfettim.”

Bu yazı forumumuzun eski arşivinden alınmıştır yani yine Nazlimcafe.com sitesine aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir